A może do teatru? – zdobądź darmowe bilety

SZOA- SHOW. Parodia Makabryczna to nowe odczytanie znanego i powszechnie lubianego „Skrzypka na dachu” według „Dziejów Tewji Mleczarza”.

Cepeliowa opowieść o „pociesznym Żydku” w rękach izraelskiego reżysera Awiszaja Hadariego staje się bolesną farsą o współczesnym Hiobie i człowieczeństwie. Twórcy przedstawienia wydobywają wątki w słynnym musicalu nieobecne, kładąc na głównego bohatera mniej pastelowe światło. W krótkich scenach docierają do prawdziwych tragedii Tewjego, zamieniając go w kukłę poniewieraną przez los. Mimo formy szalonej komedii, widz pozostaje w ciągłym napięciu i niepewności – do czasu, aż dobra zabawa zamieni się w koszmar…

Spektakl prezentujemy:
8 maja 2015 / godz. / 19.00 / Scena Kameralna
9 maja 2015 / godz. / 19.00 / Scena Kameralna
10 maja 2015 / godz. / 18.00 / Scena Kameralna

Bilety w cenie: N 33 zł i U 22 zł

REZERWACJA BILETÓW:
Tel. 74 64 88 301-03; http://bilety.teatr.walbrzych.pl/

Podwójną wejściówkę na sobotnie przedstawienie zdobędziesz odpowiadając na pytanie: Gdzie rozgrywa się akcja oryginalnego „Skrzypka na dachu”? Na odpowiedzi oczekuję do piatku, 8 maja, do godziny 12:00. Odpowiedź proszę przesłać e-mailem na adres: redakcja@swiebodzice.info proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu w nagłówku proszę wpisać „konkursTEATR” – zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie.

szoa show

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress