Akt + Ekstaza w A’propos 9 września

V sezon w Apropos Club zaczyna się wernisażem wystawy prac kilku autorów, których tam jeszcze nie było. Są to fotograficy z różnych stron kraju m.in.: Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Jaworzna, Warszawy, Koszalina oraz Wrocławia.

Tematem prac będzie AKT – kobiecy, wykonany w oparciu o studium żywego modela/ek, w otoczeniu zastanym i naturalnym. Autorzy zaprezentują swój sposób postrzegania ciała jako formy i treści. Prace wykonane zostały podczas pleneru w „Siedlisku Arte” w Dziwiszowie (czerwiec 2016). Autorzy: Dariusz Goetze, Janusz Jaremen, Marek Kamforowski, Robert Knaź, Bogusław Nabożny, Marcin Pepliński, Norbert Wawrzyniak. Na wernisaż i wystawę wstęp wolny.

Po wernisażu wystawy „AKT” Andrzej Waśniewski Trio zaprasza na „Ekstazę” (1933), film, który szokował niegdyś odwagą i erotyzmem, dziś w wielu sekwencjach po porostu zachwyca. „Ekstaza” zawiera pierwsze w pełni nagie sceny kobiece, pokazano w niej także pierwszy raz w kinematografii orgazm kobiety, a także pierwszy raz palenie papierosa po miłosnym akcie. Film był zakazany przez wiele lat w wielu krajach, w tym w USA.

9 września 2016, wystawa od godz. 18:00, film od ok. 20:00
Klub A’propos, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu pokazu

Uwaga, do wygrania dwie podwójne wejściówki na projekcję filmu. Aby wziąć udział w losowaniu należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi pionierskie dzieło w historii kina erotycznego zrealizowane przez Machatego w 1929 roku? Na odpowiedzi czekam do czwartku, 8 września do godziny 16:00. O wygranej poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Film, o który pytałem nosi tytuł Erotikon. Wejściówki otrzymują W.B. i N.K.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress