Bilety na sobotni koncert w A’propos – konkurs!

Pierwszy solowy album Adama Pierończyka – „The Planet Of Eternal Life” – to rzadkość na skalę światową i jednocześnie pierwsze takie nagranie w Polsce. Tylko i wyłącznie saksofon – i to sopranowy, zgodnie uważany za najtrudniejszy do opanowania z całej rodziny tych instrumentów.

Pierończyk nigdy nie krył swej ogromnej fascynacji tym instrumentem, więc płyta ta była tylko kwestią czasu i odpowiedniej okazji. Sześćdziesiąt minut muzyki nagranej w wyjątkowym miejscu, jakim są XlV-wieczne gotyckie ruiny twierdzy w niemieckim Peitz.

Aby wygrać podwójną wejściówkę proszę o przesłanie odpowiedzi na pytanie: Jaki tytuł nosi koncertowy album nagrany przez Adama Pierończyka i Leszka Możdżera?
Odpowiedź proszę przesłać e-mailem do 27 lutego 2015 r., do godziny 20:00 e-mail: redakcja@swiebodzice.info, w treści proszę podać imię i nazwisko oraz numer telefonu a w nagłówku wpisać „konkursP”. Z wylosowanym autorem poprawnej odpowiedzi redakcja skontaktuje się telefonicznie aby umówić się jak zrealizować wygraną.

ADAM PIEROŃCZYK „The Planet Of Eternal Life” /koncert/
KLUB A’ROPOS
Wałbrzych, ul Wieniawskiego 82
28.02, g. 20.00

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress