Castle Party 2013 rozpoczyna się w czwartek (11 lipca).

Udostępnianie jest fajne!

Kolejna impreza muzyczna w bliskiej odległości od Świebodzic. Podajemy oficjalny program tegorocznego Castle Party na zamku w Bolkowie. Impreza z wieloletnią tradycją potrwa cztery dni i będzie gościła gwiazdy światowego formatu rocka gotyckiego. Festiwal jest największą tego typu imprezą w Europie.

Bilety do kupienia na miejscu:
Karnet na 3 dni: 250pln – po zakończeniu przedsprzedaży oraz na zamku
Bilet jednodniowy (piątek, sobota, niedziela): 150pln na zamku

Wstęp do klubu w byłym kościele ewangelickim:
karnet na wszystkie dni (czwartek, piątek, sobota, niedziela): 20pln
bilet jednodniowy: 10pln
Karnety klubowe dostępne przed wejściem do byłego kościoła ewangelickiego.

Wstęp do klubu Hacjenda:
bezpłatny na imprezy
na koncerty w sobotę: 10pln

cp_2013_poster

800px-Castle_Party_2008_11

CZWARTEK

Były kościół ewangelicki
18.00 – 18.40 – Splendor
18.55 – 19.35 – Victorians
19.50 – 20.45 – Batalion d’Amour
21.00 – 21.55 – Das Moon
22.10 – 23.30 – Agressiva 69
00.00 – 05.00 – ManieK & dMarek ( More Than A Party Jelenia Góra ) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)

Hacjenda
21:00 – 23:00 DJ Carl (Depresja Manekina / Sirrah) (PL) (FieldsOfTheNephilims, coldwave, new wave, goth-rock)
23:00 – 01:00 DJ Absinth (Depresja Manekina) (PL) (goth-rock, new wave, synth, glam, 80′)
01:00 – 03:00 DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (Prague, CZ) (gothic-rock, deathrock, 80′)
03:00 – 05:00 DJ Silentorder & DJane Madaley Selket (Geisterwelt Nights) (Thessaloniki, GR / Nuremberg, DE) (gothic rock, dark / new wave, dark folk)

PIĄTEK

Zamek
15:00 – 15:40 – Hyoscyamus Niger
16:00 – 16:40 – Gothika
17:00 – 17:50 – Soror Dolorosa
18:10 – 19:00 – 7JK
19:25 – 20:35 – XIII Stoleti
21:00 – 22:20 – KAT i Roman Kostrzewski
22:45 – 00:30 – Lacrimosa

Były kościół ewangelicki
16.00 – 16.40 – Akimbo
17.00 – 17.50 – Perunwit
18.05 – 19.05 – Percival Schuttenbach
19.25 – 20.45 – Decoded Feedback
21:00 – 22:00 – H.Exe
22:00 – 23:30 – Serafin (SDGE Team) – (synth-pop, dark electro, ebm)
23:30 – 01:00 – Bonus (Unholy Grace) – (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
01:00 – 02:30 – H_12 (+TOG, blindead, hrv) – (industrial, electro, synth-pop)
02:30 – 05:00 – Sthilmann (Elektrobrash) – (electro, industrial, trance)

Hacjenda
21:00 – 23:00 DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80’s trash batcave)
23:00 – 01:00 DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 – 03:00 DJ Featon (Ukrainian Gothic Portal / Energy Promotion) (Kiev / UA) (gothic rock / deathrock / darkwave)
03:00 – 05:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin / DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)

Sorrento
20:00 – 21:30 Kowalik
21:30 – 23:00 Graphic
23:00 – 00:30 Switch
00:30 – 02:00 Si.D
02:00 – 03:30 Klimper
03:30 – 05:00 Skłodowsky
05:00 – 06:30 Kozii
06:30 – … open decks

SOBOTA

Zamek
14:30 – 15:10 – Lecter
15:30 – 16:10 – Noblesse Oblige
16:30 – 17:20 – The Breath Of Life
17:40 – 18:30 – Whispers in the Shadow
18:50 – 19:50 – The Beauty of Gemina
20:15 – 21:20 – Sirrah
21:45 – 22:55 – Anneke Van Giersbergen
23:20 – 00:45 – Corvus Corax

Były kościół ewangelicki
14.00 – 14.40 – All Sounds Allowed
15.00 – 15.50 – Blank Faces
16.05 – 16.55 – Thy Worshiper
17.10 – 18.10 – Luna Ad Noctum
18.25 – 19.45 – Eternal Deformity
21:00 – 22:00 – STREFA HALOTAN
22:00 – 23:30 – Zmorrha (SKON) – (electro, industrial)
23:30 – 01:00 – Einar (monoLight, Synchropath, MordFabrik, Nosferatu) – (gothic, electro, industrial, alternative)
01:00 – 02:30 – Cute (monoLight, Synchropath, MordFabrik) – (dark-harsh electro, tbm, alternative)
02:30 – 05:00 – Attack (Alternation.pl) – (dark electro, future-pop, ebm, synth)

Hacjenda
21:00 – 21:40 Ben Bløødygrave
22:00 – 23:00 Nihilista
23:20 – 00:20 The Proof
00:30 – 02:30 DJane Sheatle (Minimalkompromiss) (Chemnitz / DE) (minimal synth, NDW, new wave, 80’s)
02:30 – 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg / FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Sorrento
20:00 – 21:30 Switch
21:30 – 23:00 Klimper
23:00 – 00:30 Skłodowski
00:30 – 02:00 Shadyar
02:00 – 03:30 Sthilmann
03:30 – 05:00 Si.D
05:00 – 06:30 Kozii
06:30 – … open decks

NIEDZIELA

Zamek
14:30 – 15:10 – Hatestory
15:30 – 16:10 – Lolita Komplex
16:30 – 17:20 – Asgaard
17:40 – 18:30 – Mono Inc.
18:50 – 19:50 – Aestetic Perfection
20:15 – 21:20 – Zeromancer
21:45 – 22:55 – Icon of Coil
23:20 – 00:45 – VNV Nation

Były kościół ewangelicki
14.00 – 14.40 – Martello
14.55 – 15.35 – Alienoil
15.50 – 16.40 – Digital Angel
16.55 – 17.55 – The Arch
18.10 – 19.20 – Vic Anselmo
21:00 – 22:00 – STREFA HALOTAN
Vampiriada Night
22.00 – 23:30 – Tina Rush – (gothic rock, dark electro, witch house, new romantic, dark ambient)
23:30 – 01:00 – Gothzilla – (gothic rock, cold wave, alternative)
01:00 – 02:20 – MrEmpath – (dark-harsh electro, ebm, tbm)
02:20 – 03:40 – LV-426 – (oldschool EBM, industrial Rock)
03:40 – 05:00 – endżi – (dark wave, dark electro)

Hacjenda
21:00 – 23:00 DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80′, synth, undergrouNDW, trashpunk)
23:00 – 01:00 DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70′, italian wave)
01:00 – 03:00 DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80′)
03:00 – 05:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80′)

Sorrento
20:00 – 21:30 TBU Crew
21:30 – 23:00 Kozii
23:00 – 00:30 Switch
00:30 – 02:00 Klimper
02:00 – 03:30 Shadyar
03:30 – 05:00 Si.D
05:00 – 06:30 Skłodowski
06:30 – … open decks

KIEDY:
Od: Czwartek, 11 lipca 2013
Do: Niedziela, 14 lipca 2013

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress