Castle Party 2016 – już za dwa dni!

Za dwa dni rozpocznie się festiwal Castle Party 2016 na Zamku w Bolkowie. Czterodniowa impreza przyciąga rzesze miłośników rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu…

Impreza ma swoich stałych bywalców z Polski, Niemiec, Czech, Rosji, Słowacji, Węgier, Holandii… Festiwal jest niezwykłym widowiskiem i swego rodzaju maskaradą, bo wielu uczestników przebiera się w spektakularne stroje. Warto odwiedzić Bolków, nawet nie odwiedzając sceny, gotycka aura na kilka dni obejmuje całe miasto.

FIELDS OF THE NEPHILIM, CLOSTERKELLER, CLAN OF XYMOX to tylko finałowe gwiazdy, cały lineup imprezy wygląda imponująco. Są jeszcze dostępne bilety do nabycia na miejscu w kasach: 270 zł karnet, 160 zł bilet jednodniowy.

Program Castle Party 2016:

28.07.2016 – Czwartek

Były kościół ewangelicki – start 16:00

16:40 – 17:20 – Nonamen
17:35 – 18:15 – Cemetery of Scream
18:30 – 19:10 – monoLight
19:25 – 20:05 – Two Witches
20:20 – 21:15 – The Devil & The Universe
21:35 – 22:30 – Near Earth Orbit
22:50 – 00:00 – XIII Stoleti
00.00 – 01.00 – dr Steffan – ( Digital Angel, Czarny Czwartek, Gotycki Wrocław ) – (gothic rock)
01.00 – 05.00 – ManieK & dMarek – ( More Than A Party Jelenia Góra ) – (ebm, industrial, dark-harsh electro, dark wave, synth-future pop)

Sorento

21:00 – 23:00 – DJ O! (Return To The Batcave) (PL) (gothabilly, 80′, deathrock, coldwave)
23:00 – 01:00 – DJ Zombiebat (FI) (post-punk, coldwave, deathrock, gothic-rock)
01:00 – 03:00 – DJane Moonskin (Ritual Nights) (PL) (darkwave, post-punk, gothic)
03:00 – 05:00 – DJ Demi Mortuus (Sanctuary.cz) (CZ) (post-punk, gothic, coldwave)
05:00 – 07:00 – DJ ShadowDandy (Tanz Fatale / Total Recall B.) (DE) (guitar and cold wave / minimal / Italo / post-punk / batcave)

29.07.2016 – Piątek

Zamek – start 14:00

16:00 – 16:40 – Dogs in Trees
17:00 – 17:40 – Radogost
18:00 – 18:50 – Das Moon
19:10 – 20:00 – Deathcamp Project
20:20 – 21:20 – Moonlight
21:45 – 23:05 – Xandria
23:30 – 01:10 – Clan Of Xymox

Były kościół ewangelicki – start 15:00

15:35 – 16:15 – Antiflesh
16:30 – 17:10 – Moanaa
17:25 – 18:15 – Outre
18:30 – 19:20 – Mordor
19:35 – 20:25 – Sacrilegium
20:40 – 21:50 – Furia
22:05 – 23:15 – In Mourning
23:30 – 02.30 – Carl & Absynth (DepresjA ManekinA sound TeaM) – FIELDS OF THE NEPHILIM & other projects + goth rock, cold wave, post punk.
02.30 – 05.00 – Alex Hunter & M.I.K.O (Dark Asylum Team / Ironia Team) – synth, dark electro, industrial

Sorento

21:00 – 23:00 – DJ Chesnokov (Bat-Cave.pl) (Tbilisi / GE) )(80’s, gothic post-punk gothabilly)
23:00 – 01:00 – DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
01:00 – 03:00 – DJ M (ShockWave Party / Trashique) (DE) (minimal, wave, 80’s trash batcave)
03:00 – 05:00 – DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80′, synth, undergrouNDW, trashpunk)

30.07.2016 – Sobota

Zamek – start 14:00

16:00 – 16:40 – Tranquilizer
17:00 – 17:40 – The Cuts
18:00 – 18:50 – The Spiritual Bat
19:10 – 20:00 – Blindead
20:20 – 21:20 – Leæther Strip
21:45 – 23:05 – Garden Of Delight
23:30 – 01:10 – Fields Of The Nephilim

Były kościół ewangelicki – start 14:00

14:35 – 15:15 – Dead Factory
15:30 – 16:10 – Desiderii Marginis
16:25 – 17:05 – Bisclaveret
17:20 – 18:10 – Nordvargr
18:30 – 19:20 – In Sluaghter Natives
19:40 – 20:50 – Phurpa
00.00 – 03.00 – Serafin & NOWOTNY (SDGE Team) – synth-pop, ebm, cold wave, dark wave / electro
03.00 – 05.00 – Nachtraaf (nl) – ( The New Industrial Generation, Blacksun Corp.) – electro-industrial, aggrotech, synth-pop

Sorento

21:00 – 23:00 – DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
23:00 – 01:00 – DJane JadeJune (Dead And Buried / New Dusk) (IT/DE/PL) (synthpop / minimal / coldwave)
02:00 – 03:00 – The Proof (PL)
03:00 – 05:00 – DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

31.07.2016 – Niedziela

Zamek – start – 14:00

16:00 – 16:40 – This Cold
17:00 – 17:40 – Larva
18:00 – 19:10 – Skeletal Family
19:30 – 20:40 – Absolute Body Control
21:05 – 22:25 – De/Vision
22:50 – 00:30 – Closterkeller

Były kościół ewangelicki – start 14:00

14:35 – 15:15 – Madmancircus
15:30 – 16:10 – Evidence Based Medicine
16:25 – 17:05 – Sexy Suicide
17:20 – 18:10 – Reactor7x
18:25 – 19:15 – Obszon Geschopf
19:30 – 20:30 – Alien Vampires
23.00 – 02.00 – Endżi & Gothzilla (Vampiriada) – gothic rock, alternative, cold wave, dark wave / dark electro, synth-future-pop, industrial)
02.00 – 04.00 – Mirage – (cz/es) – future-pop, ebm, darkwave

Sorento

21:00 – 23:00 – DJ Divuar (Old Cat’s Drama) (UA) (deathrock, post-punk, synth)
23:00 – 01:00 – DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)
01:00 – 03:00 – DJane Krucza (Gothoteka / Koldhaus) (PL) (coldwave, post-punk, darkwave, new wave)
03:00 – 05:00 – DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, joy-wave, 80′)

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress