CzarnOFF Fest

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 22/08/2019 - 25/08/2019
Całodniowe

Lokalizacja
Przełącz Rędzińska w Rudawach Janowickich

Kategorie


CzarnOFF Fest to IV edycja festiwalu muzycznego odbywającego się w sierpniu 22-25.08.2019 r. na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, po przez reggae, ska, muzykę świata po dub’owe i elektroniczne brzmienia.

CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się „zatrzymać” i odetchnąć.

Wystąpią: Kumbia Mać, Conga Line, Bethel, Szkoła Samby SETE RIOS, Kapela Timingeriu, Kala Sound System, Foliba Music, The Messenger, N!C, Niburu Project, Sʀ.Bᴀʟᴀɴɢᴀ Afrotuba, Gooral, Brodacze live act, YAGE MIND, Pieśni Znalezione w Sercu, Radykalna Wieś / Radical Village, Mr Nice Guy Project, EL Boudani Mus, O.A.S – sound chill out tent, Ga-Ga Zielone Żabki, Kosmos Mega Sound System.

Warsztaty / Jam Session / Trance Stage

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress