Regałowisko

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 08/08/2019 - 10/08/2019
Całodniowe

Lokalizacja
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie

Kategorie


Festiwal Regałowisko w Bielawie to jeden z najstarszych festiwali plenerowych z muzyką reggae w Polsce. XXI edycja tej imprezy to świadectwo ciągłego rozwoju oraz elastyczności festiwalu pod kątem muzycznym, dzięki czemu przez tyle lat Regałowisko istnieje na polskiej mapie festiwalowej. Jak co roku, poza doskonałym składem muzycznym, czekają na Was szczegółowo wyselekcjonowane sceny prezentujące
różne gatunki muzyczne, strefa dla dzieci, dobrze wyposażone pole namiotowe, ale przede wszystkim unikatowy i jedyny klimat Gór Sowich.
XX edycja to zobowiązanie do wysokiego poziomu, to również wielka uczta muzyczna dla melomanów.
Świętujmy razem nasze urodziny!

Jak co roku Koncert Miejski otwiera Festiwal Regałowisko. Scena zlokalizowana jest pod budynkiem Urzędu Miasta przy ul. Piastowskiej 1. Podobnie jak w latach ubiegłych, wstęp na ten koncert jest bezpłatny.

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny oficjalnym przewoźnikiem Festiwalu!

POCIĄG DO REGGAE to wyjątkowa opcja dojazdu specjalnie dla naszych Festiwalowiczów, którzy dzięki temu mogą dotrzeć pod sam teren Regałowiska. W pociągu, jak co roku, w klimat Festiwalu będzie wprowadzał nasz DJ, który przygotował dla podróżujących wyjątkową setlistę. Całkowity koszt przejazdu to bilet wg cennika Koleje Dolnośląskie S.A..

Pociągi startują z Wrocławia, zatrzymują się w Dzierżoniowie i tam następuje przesiadka w specjalny, podstawiony autokar, który jedzie bezpośrednio na Festiwal. Podróż z Dzierżoniowa do Bielawy wliczona jest w koszt biletu kolejowego!

UWAGA! W tym roku Koleje Dolnośląskie przygotowały dla Was specjalną ofertę: „Powrót gratis”, w ramach której osoby korzystające z przejazdu Pociągiem do Reggae mogą załapać się na BEZPŁATNY pociąg powrotny! Wystarczy przyjść na stoisko Kolei Dolnośląskich podczas Festiwalu, gdzie po okazaniu biletu na Pociąg do Reggae dostaniecie pieczątkę uprawniającą do darmowego powrotu pociągiem relacji Dzierżoniów – Wrocław, który startuje o godzinie 9:47 z Dworca PKP w Dzierżoniowie. Na ten pociąg również zawiezie Was podstawiony autokar, który będzie czekał o godzinie 9:00 na przystanku Os. Białe w Bielawie.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress