Ireneusz Zyska będzie kandydował na urząd prezydenta Wałbrzycha

Informację o kandydowaniu na urząd prezydenta Wałbrzycha w najbliższych wyborach samorządowych potwierdził Ireneusz Zyska.

Aktualny poseł na Sejm RP należący do Klubu „Wolni i Solidarni” będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy i PiS na urząd prezydenta Wałbrzycha, wcześniej spekulowano, że w Wałbrzychu z ramienia PiS-u o to stanowisko będzie się ubiegać Maciej Badora, szef WSSE. Sam zainteresowany jednak nie wypowiadał się na ten temat.

Jak napisał na facebooku Ireneusz Zyska: Decyzję podjąłem w odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców i po rozważnym namyśle, w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Wałbrzycha, Aglomeracji Wałbrzyskiej i jej mieszkańców. 
W tym wielkim wyzwaniu wspierać mnie będą Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego oraz Prawo i Sprawiedliwość, którego Komitet Polityczny  nominował mnie jako swojego kandydata. To dla mnie zaszczyt i wielkie wyróżnienie. Szczególnie zaś liczę na poparcie tych wszystkich, którzy kochają Wałbrzych.

Więcej informacji po konferencji prasowej w przyszłym tygodniu.

Jedna myśl na temat “Ireneusz Zyska będzie kandydował na urząd prezydenta Wałbrzycha

  • Adam Pat
    27 maja 2018 o 07:18
    Permalink

    Panie Bialy dlaczego kasuje pan konemtarze ktore chociaz troche odbiegaja od pana toku „myslenia”?? Czyzby w srodowisku przystaki pis tez jedyna forma rozmowy i dyskusji byla wazelina i samozachwyt? Czekam teraz na wykasowanie postu i zapewne zablokowanie konta bo na nic wiecej nie bedzie pana stac… pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress