Janusz Radek w Wałbrzychu – ostatnie podwójne zaproszenie do wygrania!

Na ten koncert biletów już nie można kupić! Można za to wygrać podwójną wejściówkę biorąc udział w konkursie…

Janusz Radek w bardzo nowoczesnej, wręcz eksperymentalno-elektronicznej odsłonie śpiewa i gra swoje utwory do tekstów Haliny Poświatowskiej.

To zupełnie nowe i eksperymentalne oblicze Artysty, wyraz jego aktualnych fascynacji muzycznych – recital mimo wykorzystania wierszy poetki wymyka się pojęciu piosenki literackiej. Kompozycje harmonijnie uzupełniają nowoczesne elektroniczne brzmienia, podążając nawet w stronę powolnego i nastrojowego, przestrzennego ambientu. Wokalista podczas koncertu gra na instrumentach klawiszowych, a wspomaga go znany m.in.: z zespołu Pudelsi, pianista młodego pokolenia – Adam Drzewiecki.

Po raz pierwszy wiersze Poświatowskiej pojawiły się na płycie Dziękuję za miłość w 2007 roku. To był debiut autorski Artysty, wsparty w wersji tekstowej kilkoma wierszami Poświatowskiej, a w muzycznej – niezwykłymi aranżacjami Mateusza Pospieszalskiego. Płyta szybko zyskała status złotej, a piosenka Kiedy U… Kochanie do dziś pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów Janusza Radka.

Janusz Radek Poświatowska, 23.10, g. 20 A’propos Club, ul. Wieniawskiego 82, 58-309 Wałbrzych

Dla gości świebodzice.info jedno podwójne zaproszenia do wygrania w konkursie: Proszę podać tytuł pierwszej płyty Janusza Radka…

Na odpowiedzi czekam do 22.10 do godziny 18:00

Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Pierwsza płyta Janusza Radka to „Królowa Nocy”. Wejściówkę otrzymuje Pani D. P. Wszystkim dziękuję za tak liczny udział w konkursie, już „za chwilę” będą kolejne – zapraszam.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress