Na Woodstock 2015 autobusem ze Świebodzic

Po raz czwarty organizowany jest wyjazd autobusowy ze Świebodzic na Festiwal Przystanek Woodstock w Kostrzynie.

Wyjazd autobusem to bardzo wygodne rozwiązanie, nie potrzeba się martwić o to czy znajdzie się miejsce na powrót. Organizatorem wyjazdu ze Świebodzic jest Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach. Jak powiedziała Ewa Dziwosz (prezeska Stowarzyszenia) cena za przejazd autobusem jest tak skalkulowana aby pokryć koszty wynajmu autobusu i kierowcy, wynosi 80 zł od osoby. Mamy jeszcze 10 wolnych miejsc na wyjazd w tym roku, a program imprezy jest bardzo bogaty… Szczegółów można się dowiedzieć pod numerami telefonów: 74 6633135 lub 609127517. Wyjeżdżamy ze Świebodzic, ul. Parkowa 4, w dniu 29 lipca (środa), powrót 02 sierpnia (niedziela). Noclegi na miejscu we własnym zakresie na polu namiotowym…

wk

Line up 21. Przystanku Woodstock:
Środa
Scena PWK
16:00-16:40 Pogoria
17:00-17:40 Lazy Class
18:00-19:00 O.D.C.
19:20-20.20 Ruin Cats
20:40-21:40 Rejestracja
22:00-23:00 The Analogs
23:20-00:30 Farben Lehre

Duży namiot ASP
00:00-01:00 Urszula

Czwartek
Duża scena
15:10-16:40 Illusion
16:40-18:00 Pull The Wire
18:00-19:30 Ania Rusowicz i goście
19:30-20:50 Organek
20:50-22:20 Shaka Ponk
22:20-23:50 Within Temptation
23:50-01:20 Dream Theater
01:20-03:00 Coma

Scena PWK
16:00-16:40 Baobab
17:00-17:40 Raggabarabanda
18:00-19:00 Roots Rockets
19:20-20:20 Bethel
20:40-21:40 Shata QS
22:00-23:00 Damian Syjonfam
23:20-00:30 Koniec Świata

Mała scena
16:00-17:10 The Chikitas
17:10-18:40 Domowe Melodie
18:20-18:50 Spotkanie z zespołem The Chikitas
18:20-18:50 Spotkanie z zespołem Within Temptation
18:40-20:00 Big Day
20:00-21:20 O.Torvald
21:00-21:30 Spotkanie z zespołem Pull The Wire
21:20-22:40 Lipali
22:30-23:00 Spotkanie z zespołem Lipali
22:40-00:00 Mrozu
00:00-01:00 Curly Heads

Duży namiot ASP
23:00-23:59 Julia Marcell
01:00-02:00 Marek Napiórkowski

Piątek
Mała scena
13:00-13:30 Spotkanie z zespołem Anti Tank Nun
16:00-17:00 Finnegans Hell
17:20-18:40 Paceshifters
18:20-18:50 Spotkanie z zespołem Finnegan’s Hell
18:40-20:00 Canailles
19:40-20:10 Spotkanie z zespołem Paceshifters
20:00-21:20 Kuba Płucisz i Goście
21:00-21:30 Spotkanie z zespołem Furyon
21:20-22:50 Frontside
22:00-22:30 Spotkanie z zespołem Hope
22:00-22:30 Spotkanie z zespołem Voo Voo
22:50-00:00 Mela Koteluk
00:00-02:00 Jazzombie

Warsztaty ASP
14:00-15:00 Spotkanie z zespołem Hope

Duża Scena
15:00-16:10 Black Radio
16:10-17:20 Furyon
17:20-18:50 Decapitated
18:50-20:20 Hed p.e
20:20-21:50 Voo Voo
21:50-23:20 Modestep
23:20-00:50 Afro Celt Sound System
00:50-02:00 Congo Natty

Scena PWK
16:00-16:40 Maczku Paczke
17:00-17:40 Psy Wojny
18:00-19:00 Qulturka
19:20-20:20 Tuff Enuff
20:40-21:40 Hope
22:00-23:00 Anti Tank Nun
23:20-00:30 Ga Ga Zielone Żabki

Sobota
Warszataty APS
14:00-15:00 Spotkanie z zespołem Qulturka

Scena PWK
16:00-16:40 Soulja Hooligans
17:00-17:40 Skowyt
18:00-19:00 Sexbomba
19:20-20:20 Bapu
20:40-21:40 Dzioło
22:00-23:00 Muchy
23:20-00:30 LemON

Mała scena
14:30-15:00 Spotkanie z zespołem Evol Walks
16:00-17:20 Jamaram
17:00-17:30 Spotkanie z zespołem Dzioło
17:20-18:40 Venflon
18:20-18:50 Spotkanie z zespołem People Of The Haze
18:40-20:00 Roan
19:40-20:10 Spotkanie z zespołem Venflon
19:40-20:10 Spotkanie z zespołem Roan
20:00-21:20 Scarecrow
21:00-21:30 Spotkanie z zespołem Muchy
21:20-22:50 GrubSon
22:30-23:00 Spotkanie z zespołem Eminence
22:50-00:20 Oberschlesien
22:50-23:20 Spotkanie z zespołem Oberschlesien
00:20-02:00 Eminence

Duża scena
15:00-16:10 People of the Haze
16:10-17:30 Trzynasta w Samo Południe
17:30-18:50 Evol Walks
18:50-20:20 Proletaryat
20:20-21:50 Eluveitie
21:50-23:20 Black Label Society
23:20-00:50 Shaggy
00:50-02:20 Flogging Molly
02:20-03:00 Zakończenie 21. Przystanku Woodstock

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress