Ostatnia pula tańszych biletów na Regałowisko 2017 w Bielawie

Do 13 sierpnia będzie można kupić bilety na tegoroczne Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal po nieco niższej cenie niż w dniu imprezy.

60 PLN za karnet na cały festiwal lub 40 PLN za bilety jednodniowe na piątek lub sobotę. Karnety dostępne są również w salonach Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju. W Bielawie zakupu można dokonać w Centrum Informacji Turystycznej.

Coś starego, coś nowego!

Podczas XIX edycji festiwalu Regałowisko w Bielawie uczestnicy ponownie będą mogli wziąć udział w warsztatach gry na bębnach afrykańskich. W tym roku rusza także Festiwalowa Strefa Dziecka.

Podobnie jak w roku ubiegłym, warsztaty gry na bębnach afrykańskich odbędą się 18 i 19 sierpnia (piątek i sobota). Prawdziwego afrykańskiego bicia będą uczyli członkowie zespołu Foliba. Zajęcia będą bezpłatne dla wszystkich festiwalowiczów. Zachęcamy do zabrania ze sobą swoich djembe, ale zapominalscy niech się nie martwią – w razie potrzeby uczestnikom zostaną udostępnione bębny.

W tym roku wychodzimy również naprzeciw potrzebom rodzin: dumnie prezentujemy Wam pierwszą w historii Regałowiska strefę dla Waszych pociech. Festiwalowa Strefa Dziecka to zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie basen, plaża, zabawki wodne, rowery, kajaki i strzeżona plaża. Nie zapomnijcie by zabrać ze sobą ręczniki!

Więcej informacji na www.regalowisko.pl

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress