OZMA – jazzowy dynamit z Francji (do wygrania dwie podwójne wejściówki)

13 listopada 2015 godz. 20:00

OZMA – jazzowy dynamit z Francji /koncert/

Jeśli nie wiesz nic na temat francuskiego jazzu, nie przejmuj się. Jeśli do końca nie wiesz, czy jazz to twoja muzyka, nie przejmuj się tym bardziej. Spotykanie z zespołem OZMA, już trzecie w A`propos, to spotkanie ponad gatunkami i granicami. Najważniejszy jest koncert i płynąca ze sceny energia, początkowo skupiona, potem rosnąca i wybuchająca w ekstremalnych momentach, znakomite oponowanie instrumentów, które grają jakby było ich więcej, jakby były plastyczne i nie miały ograniczeń. I jeszcze muzyczna wyobraźnia zakropiona odrobiną szaleństwa.

Moglibyśmy wymieniać gatunki (od nu-jazzu przez funk aż po jungle) i muzyczne inspiracje OZMY (Dave Holland Quintet, Aka Moon, Ray Anderson’s Slickaphonics, Steve Coleman), ale w ten sposób całej tajemnicy nie odkryjemy. A jest nią niewątpliwa oryginalność i wyjątkowość.

Jedno jest w tym wszystkim najważniejsze, ta muzyka unosi i to dlatego warto przyjść do A’propos. Aby dać się unieść.

 

Edouard Séro-Guillaume – electric bass;

Stéphane Scharlé – drums, percussions;

Tam de Villiers – guitar;

Julien Soro – sax.

 

Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Dla miłośników muzyki mam dwa podwójne zaproszenia – do wygrania w prostym konkursie. Proszę podać tytuł ostatniej (2014) płyty zespołu.

Na odpowiedzi czekam do 12.11 do godziny 18:00

Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

OZMA

Konkurs zakończony. Najnowszy album zespołu OZMA nosi tytuł „New Tales” i jest z 2014 roku. Wejściówki otrzymują B. W. i M. J.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress