OZMA nagrywa płytę, możesz to zobaczyć! – wygraj bilety na koncert

Publiczność A’propos kocha Ozmę, Ozma kocha A’propos. Brzmi to może nieco banalnie, ale to najprawdziwsza prawda. 21 października ukazuje się ich nowy album „Welcome Home” i miedzy innymi dlatego 9 i 10 listopada odwiedzą nas ponownie (chyba 5 już raz) po to, aby ja zaprezentować, a także po to, by nagrać płytę live.

Kto słyszał Ozmę, przybiegnie do A’propos, aby naładować akumulatory na najbliższy rok, pozostałym stwarzamy taką niepowtarzalną możliwość. No i ta niezwykła przyjemność, aby na płycie live rozpoznać swoje brawa 🙂 A o tym, że będzie energetycznie, nie trzeba przekonywać, wystarczy spojrzeć na skład, tym razem poszerzony do quintetu, z dwoma instrumentami dętymi:
Julien Soro – saksofon; Guillaume Nuss – puzon; Tam De Villiers – gitara; Edouard Séro-Guillaume – bas; Stéphane Scharlé – perkusja.

Bilet na jeden koncert: 30 zł
Bilet na dwa koncerty: 40 zł, w tym voucher 10 zł do wykorzystania 10.11
Klub A’propos, Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
9.11, g. 19:30
OZMA Quintet „Welcome Home” – dzień pierwszy
10.11, g. 19:30
OZMA Quintet „Welcome Home” – dzień drugi

Do wygrania dwie podwójne wejściówki na czwartkowy (10.11) koncert. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju pochodzi zespół? Na odpowiedzi czekam do godziny 16 w środę, 9 listopada, o wygranej poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress