Ponad 5 tysięcy na rehabilitację dla Kamila Cybulskiego – charytatywny maraton Zumby w Świebodzicach.

Ponad 5 tysięcy złotych zebrano podczas charytatywnego maratonu Zumby w Świebodzicach. Pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Kamila Cybulskiego, chorego na dziecięce porażenie mózgowe.

Maraton zorganizowała Beata Rejek, świebodzicka instruktorka Zumby. To nie pierwsza tego typu akcja. Beata Rejek już wielokrotnie organizowała charytatywne przedsięwzięcia.

– To mój siódmy i na pewno nie ostatni charytatywny maraton. Największa kwota jaką udało nam się zebrać podczas tego typu akcji to 5250 złotych. Naprawdę warto pomagać – mówi Beata Rejek.

W maratonie uczestniczyło około 250 osób, które wykupując cegiełkę przekazały swój dar serca na rzecz Kamila.

Jednym z darczyńców był kandydat na burmistrza Świebodzic – Ireneusz Zyska, który przekazał cegiełkę złożoną z datków członków Komitetu Wyborczego Wyborców Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice. Dziękując za zaproszenie, Ireneusz Zyska przekazał wyrazy szacunku rodzicom Kamila, którzy od ośmiu lat zmagają się z jego niepełnosprawnością i życzył, aby zebrane pieniądze przyczyniły się do poprawy stanu zdrowia chłopca. Zadeklarował również, że jako burmistrz doprowadzi do powstania miejskiego ośrodka rehabilitacji, który będzie służył mieszkańcom potrzebującym tej formy wsparcia medycznego.

Po trwającym trzy godziny maratonie – dobrej zabawie, połączonej z wielkim darem serca dla potrzebującego Kamila i jego rodziny uczestnicy podziękowali organizatorce, Beacie Rejek.

„Beatko, dziękujemy i czekamy na następne charytatywne maratony Zumby. Cieszymy się, że wśród nas jest osoba tak pomysłowa, aktywna i gotowa do niesienia pomocy potrzebującym, jak Beata Rejek”.

ank

zumba_0010_Tło

zumba_0007_Warstwa 3

zumba_0008_Warstwa 2

zumba_0009_Warstwa 1

zumba_0000_Warstwa 10

zumba_0001_Warstwa 9

zumba_0002_Warstwa 8

zumba_0003_Warstwa 7

zumba_0004_Warstwa 6

zumba_0005_Warstwa 5

zumba_0006_Warstwa 4

2 myśli na temat “Ponad 5 tysięcy na rehabilitację dla Kamila Cybulskiego – charytatywny maraton Zumby w Świebodzicach.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress