Powitanie wiosny w A’propos – dwa koncerty, do wygrania cztery podwójne wejsciówki

Tym razem dwa koncerty i jeden konkurs ale do wygrania są aż cztery podwójne wejściówki (po dwie na koncert).

Pierwszy dzień Powitania Wiosny w A’propos to koncert duetu BoW, który zaskoczył nas już rok temu. Teraz usłyszymy jeszcze lepsze (czy to możliwe) i jeszcze lepiej zaaranżowane (tak, tak, możliwe) autorskie kompozycje. Próbkę możliwości możecie usłyszeć tutaj:

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/215161638″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

18 marca 2016, godz. 20:00, klub A’propos. Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
Bilety: 15 zł promocyjna wiosenna przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

Drugi koncert to BAiKA – to skrót od Banach i Kafi.
Piotr Banach – założyciel i lider zespołów Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum, a także muzyk wielu szczecińskich zespołów, między innymi grupy Kolaboranci. Pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej „Puk, puk”, oraz producent, autor tekstów i multiinstrumentalista.
Kafi – Katarzyna Sondej, to młoda, utalentowana wokalistka, grająca również na gitarze i instrumentach klawiszowych, wcześniej związana z legnicką grupą StandBy.
Wspólnie tworzą duet kompozytorsko – sceniczny, pracujący właśnie nad debiutancką płytą.
Po raz pierwszy dali o sobie znać jesienią 2015 roku umieszczając na listach przebojów kilku rozgłośni radiowych piosenkę utrzymaną w stylistyce reggae – „Jeśli tylko to będzie możliwe”
Ich muzyka to szeroko rozumiany rock, od reggae i bluesa do hard i punk rocka.

19 marca 2016 godz. 20:00, klub A’propos. Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Aby wygrać wejściówkę na wybrany koncert proszę odpowiedzieć na pytanie: Którego dnia wypada w tym roku początek astronomicznej wiosny? Na odpowiedzi czekam do czwartku, do godziny 16. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Wiosna do nas przyjdzie w tym roku 20 marca. Wejściówki wygrali: A.C. i E.S. (BoW) oraz M.S. i I.J. (BAiKA)

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress