Projekt Żądło – Kasia Mirowska śpiewa Stinga (wejściówki do zdobycia)

11 maja wałbrzyski klub muzyczny A’propos zaprasza na odsłonę nowego muzycznego projektu znanego wałbrzyskiej publiczności klawiszowca, kompozytora i aranżera Andrzeja Waśniewskiego.
Wcześniej prezentował klezmerskiego ELjazzERa, w Damach soulu, jazzu i bluesa z udziałem Ani Kłys zmierzył się z legendą Arethy Franklin.
Nadszedł czas na Projekt Żądło z wokalistką Kasią Mirowską.

Katarzyna Mirowska – to wokalistka wszechstronna, pogodna i poszukująca. Urodzona w miejscowości Gidle pod Częstochową, na stałe związała się z muzycznym środowiskiem Wrocławia.

Absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Ukończyła klasę skrzypiec Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie. Umiejętności wokalne doskonaliła m.in. pod okiem L. Pospieszalskiej, A. Serafińskiej, E. Zapendowskiej, E. Urygi, I. Lewandowskiej, N. Isaacs, R. Guitard. Brała udział w licznych warsztatach muzycznych (m.in. warsztaty jazzowe w Chodzieży, Fama w Świnoujściu), zdobywała laury na festiwalach i konkursach wokalnych, m.in. organizowanych przez Polskie Radio (Mikrofon dla wszystkich) i Telewizję (Idol- II edycja). W 1997 roku otrzymała Stypendium Artystyczne Wojewody Częstochowskiego…

Dla czytelników swiebodzice.info mamy dwie podwójne wejściówki wystarczy wysłać e-mail na adres: frejmart@frejmart.pl i podać imię, nazwisko i numer telefonu, w nagłówku e-maila proszę wpisać: biletyKM
Na e-maile czekamy do 10 maja, do godziny 20:00. Wygranych poinformujemy telefonicznie, a informacja będzie podana w komentarzu do tej strony.

11.05.2013 godz. 20:00 Projekt żądło
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu,
Klub APROPOS, Wałbrzych , ul. Wieniawskiego 82
(7 minut jazdy samochodem ze Świebodzic)

Kasia Mirowska foto Sławomir Przerwa

Jedna myśl na temat “Projekt Żądło – Kasia Mirowska śpiewa Stinga (wejściówki do zdobycia)

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress