Propozycja na weekend – Festiwal Zupy w Jedlinie (25 sierpnia, niedziela).

KONKURS NA NAJSMACZNIEJSZĄ ZUPĘ będzie miał miejsce podczas XI Dolnośląskiego Festiwalu Zupy który odbędzie się 25 sierpnia 2013r. w Jedlinie-Zdroju.
Kolejna edycja imprezy to duże wydarzenie turystyczne i kulturalno-kulinarne. Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy folkloru, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała imprezę tytułem Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu.
Podczas Festiwalu reprezentowane będą najlepsze restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, gospody i zajazdy. Do uzdrowiska przyjadą kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem, ale także pasją. Dzięki urokowi miasta i gościnności mieszkańców znają niepowtarzalny klimat do realizacji swoich pomysłów.
Dla zwycięzców konkursu przewidziano NAGRODY!!! A dla gości konsumpcje i inne atrakcje…

Na Placu Zdrojowym w Jedlinie-Zdroju zupę ugotują przedstawiciele uzdrowiska, właściciele lokalnej pizzerii i sklepiku z pamiątkami. W Parku Południowym na degustację zaproszą lokalne pensjonaty, a w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Kłodzkiej zupy serwować będzie m.in. Hotel Jedlinka.

Festiwal rozpoczyna się o 15 i zakończy się o 21:30 pokazem laserowym. Wstęp jest bezpłatny.

968912_624399354260672_892315365_n

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress