Siatkarska Liga Narodów w Wałbrzychu

W wałbrzyskim Aqua Zdroju od wczoraj trwają rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet, w meczu z Japonkami Polki wygrały 3:2.

Przez cały czas meczu z Japonkami miałem wrażenie, że Polki były lepsze, jednak zwycięstwo nie było takie oczywiste. W czwartym secie mimo prowadzenia 16:10 nasza drużyna przegrała do 20. W piątym secie (zwyczajowo zwanym tie-break) obie drużyny szły punkt za punkt z prowadzeniem Polek, jednak gdy Japonki zremisowały na 14:14, publiczność wstrzymała oddech…

Meczem otwarcia turnieju w Wałbrzychu był pojedynek Rosjanek z reprezentacją Dominikany, Rosjanki wygrały gładko 3:0.

W dniu dzisiejszym kolejne mecze: o 17:30 rozpocznie się spotkanie Dominikana vs Japonia, a o 20:30 Polki zagrają z Rosjankami.

Niestety biletów już nie ma, wszystkie zostały dawno wyprzedane…