Tristan – stary, dobry acid jazz – konkurs

Najlepsza muzyka z lat siedemdziesiątych przeniesiona do 2016 roku. O muzyce zespołu Tristan najtrafniej można powiedzieć, że jest to „stary, dobry acid jazz”. W wykonaniu czołowych europejskich muzyków jazzowych i popowych nabiera ona specyficznego, nowoczesnego brzmienia.

Funkowe, rytmiczne gitary, organy Hammonda, elektryczne pianino Fendera, syntezatory i instrumenty perkusyjne tworzą przyjemny nastrój i wyraziste tło dla pięknego głosu Evelyn Kallansee, wokalistki zespołu.

Z „Tristanem” łatwo przenieść się z powrotem do ciepłej, muzycznej atmosfery lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, odświeżonej orzeźwiającym powiewem współczesnych stylów. Doskonałej jakości nagrania zespołu i jego występy na żywo często wzbogaca i uatrakcyjnia sekcja instrumentów dętych, kwartet smyczkowy i chórek.

W muzyce „Tristana” przewijają się wprawdzie motywy typowe dla takich grup, jak ToTo, Tower of Power, Snarky Puppy i formacji wykonujących klasyczny acid jazz (np. Incognito czy Brand New Heavies), ale zyskuje on coraz większe grono fanów swoim wysoko energetycznym groovem oraz wyjątkową jakością kompozycji i aranżacji.

Tutaj jest próbka muzyczna.

klub A’propos, Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82

21 stycznia 2016 godz. 20:00

Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

Dla fanów ze Świebodzice.info dwie podwójne wejściówki. Proszę podać z jakiego kraju pochodzi zespół. Na odpowiedzi czekam do 20 stycznia 2016 do godziny 20:00. o wygranych poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Tristan pochodzi z Holandii. Wejściówki otrzymują panie B.R. i A. P. – życzę udanego wieczoru!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress