U STUDNI – koncert z cyklu „W Krainie Łagodności”

Kończy się lato i wracamy do muzycznych konkursów fundowanych przez klub A’propos. Tym razem jedna podwójna wejściówka do wygrania…

U STUDNI to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną. Swój najnowszy program opierają na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego „U STUDNI”.
U Studni tworzą byli muzycy Starego Dobrego Małżeństwa. Będzie poetycko, nastrojowo, ale jeszcze wakacyjnie.

Klub A’propos, Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
26 sierpnia 2016 godz. 20:00
U STUDNI – koncert z cyklu „W Krainie Łagodności”
Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Na ten koncert mam do rozlosowania jedno podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie proszę odpowiedzieć na pytanie: Ile płyt nagrał zespół U STUDNI? Na odpowiedzi czekam do czwartku, 25 sierpnia, do godziny 16. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Zespół U STUDNI nagrał do tej pory dwie płyty. Wejściówkę otrzymuje Pan D.H., życzę udanego wieczoru.

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress