Acid Drinkers – 15 lecie Lolitas Masturbate / Deadpoint /Warbell

Kiedy:
17 Luty 2018@17:00
2018-02-17T17:00:00+01:00
2018-02-17T17:15:00+01:00
Gdzie:
Stara Kopalnia, Wałbrzych
Piotra Wysockiego 29
Wałbrzych
Polska
Koszty:
40 zł (50 zł w dniu koncertu)
Kontakt:
74 667 09 70
Acid Drinkers - 15 lecie Lolitas Masturbate / Deadpoint /Warbell @ Stara Kopalnia, Wałbrzych | Wałbrzych | Województwo dolnośląskie | Polska

Koncert Acid Drinkers jako gość specjalny z okazji 15 lecia Lolitas Masturbate + Deadpoint + Warbell
17.02.2018 godzina 17.00 / otwarcie bram 16.00
Wałbrzych, Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki Sala S8 ul. Piotra Wysockiego 29
Bilety – 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu
Przedsprzedaż: Wałbrzyski Ośrodek Kultury (ul. Piotra Wysockiego 29 Stara Kopalnia/ul. Broniewskiego 55a Piaskowa Góra )/system przedsprzedaży internetowej http://bilety.wok.walbrzych.pl/

15 lecie Lolitas Masturbate to wyjątkowe dla nas wydarzenie i dlatego bardzo zależało nam aby było w iście rockowym stylu, wyjątkowo i bardzo mocno, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla wszystkich których serdecznie zapraszamy. Przy ogromnym wsparciu i pomocy WOK Wałbrzych, Starej Kopalni w Wałbrzychu oraz Urzędu Miasta Wałbrzych Wałbrzych Moje Miasto wszystko organizacyjnie jest możliwe. Teraz ostatecznie skrystalizował się skład na ten wyjątkowy wieczór! A skład ten zapewnia baaardzo mocne uderzenie – gwiazda wieczoru ACID DRINKERS w ramach trasy IN TRASH WE TRUST!, LOLITAS MASTURBATE, wrocławski DEADPOINT i jeleniogórski WARBELL. Tak dużo, tak różnorodnej, z takim uderzeniem muzyki w jeden wieczór!

ACID DRINKERS
Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” rusza do Waszych miast! Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! Na trasie nabędziecie również okolicznościowe trasowe koszulki!
W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!
Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

LOLITAS MASTURBATE
Cóż tu o nas pisać HARDCORE PORN SEXPERIMENTAL MUSIC
zagra bardzo przekrojowo… będzie materiał sięgający początków zespołu, materiał z dwóch płyt SEXPERIMENTAL I PARURESIS oraz zupełnie nowe kawałki. To będą nasze urodziny postaramy się żeby było naprawdę wyjątkowo.

DEADPOINT
WROCŁAW
Zespół powstał w 2010 roku. Zadebiutował w 2012 roku. W swojej dotychczasowej działalności zdążył m.in nagrać demo, zająć 1 miejsce na Festiwalu Mocnych Brzmień, 2 miejsce w krajowym finale Emergenza Festiwal, czy wziąć udział w najbardziej prestiżowym konkursie w świecie muzyki metalowej – Wacken Battle.
Ukoronowaniem tej 3-letniej twórczości jest debiutancki krążek pod tytułem „The Art Of Deception”.
Deadpoint dzielił scenę z takimi zespołami jak: Illusion, Hate, The Sixpounder, Materia, None, Soufly czy Thy Disease.

WARBELL
Jelenia Gora/PL – Melodic Death Metal
Warbell to jeleniogórski zespół grający melodic death metal z charakterystycznym, kobiecym growlem. Na koncie zespołu jak do tej pory jest wydane w 2013 roku demo “Battle Of Unnumbered Tears” oraz album długogrający “Havoc”, wydany w 2015 roku we współpracy z Goressimo Records. Zespół zagrał ponad 90 koncertów w Polsce, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Austrii i na Węgrzech, między innymi przed takimi zespołami jak Decapitated, Heidevolk, Tortharry, Illusion, Bucovina, Turbo, Luxtorpeda, Ithilien i wiele innych.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress