„Lilka, cud miłości”

Kiedy:
28 Październik 2017@18:00
2017-10-28T18:00:00+02:00
2017-10-28T18:15:00+02:00
Gdzie:
sala teatralna ŚOK
Rynek 43
58-100 Świdnica
Polska
Koszty:
80 zł (przedsprzedaż) 90 zł (w dniu spektaklu),
Kontakt:
Informacja Turystyczna
tel. 74 852 02 90
„Lilka, cud miłości” @  sala teatralna ŚOK | Świdnica | Województwo dolnośląskie | Polska

„Lilka, cud miłości” to portret zakochanej kobiety odgrywany przez cztery znakomite aktorki – Paulinę Holtz, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Joannę Żółkowską. Spektakl od ponad roku podbija serca widzów w całej Polsce. Nie brakuje tu ślubów   i zdrad, humoru i tęsknoty, pasji i rozczarowań.

Aktorki zabierają publiczność we wciągającą podróż przez życie Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Scena zamienia się we wręcz filmowe ujęcia opowieści o tajemnicy miłości. A jeśli miłość, to wielka i namiętna, zakończona ślubem na Wawelu, z biciem w dzwony i piękną suknią i z orszakiem wspaniałych gości!

Ślub… A właściwe trzy śluby! Ale zawsze ze wspaniałym mężczyzną, który spełnić ma największe marzenia i pragnienia. Są i zdrady i są tęsknoty i jest stawianie wróżb z kart, a także… wywoływanie duchów. Szczypta ironii, oczywiście na temat mężczyzn, no i ta rodzina…

Scenariusz powstał na podstawie wspomnień „poetki miłości”, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, nazywanej zdrobniale Lilką.

Spektakl „Lilka, cud miłości” jako popis aktorski Magdaleny Zawadzkiej, Krystyny Tkacz, Joanny Żółkowskiej i Pauliny Holtz był gwoździem programu jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Magdaleny Zawadzkiej, który przypadł 4 lutego i odbył się w warszawskim Teatrze Ateneum – macierzystej scenie aktorki.

To prawdziwa teatralna perełka, której nie warto przegapić!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress