XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica już za pięć dni!

Zostało kilka dni do największej od kilku lat imprezy sportowej w Świebodzicach, XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica odbędą się w najbliższą sobotę, 27 kwietnia na pływalni w Świebodzicach przy ul. Mieszka Starego 8. Uroczyste otwarcie o godz. 9:20.

W ramach zawodów zostanie rozegrany Super Puchar Klubu Kibica w kategorii OPEN na dystansie 100 m stylem dowolnym w kategorii kobiet i mężczyzn. Za ustanowienie rekordu zawodów w tej konkurencji przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 1000 zł.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe przewidziane są w pozostałych konkurencjach: plecaki firmy Arena dla 3 najlepszych zawodników i zawodniczek w klasyfikacji FINA (suma punktów za 2 starty) w każdej kategorii wiekowej; nagroda niespodzianka dla najmłodszego zawodnika zawodów; torba trenerska firmy Arena dla trenera zwycięskiej sztafety czy nagrody finansowe w konkurencji 100 m stylem dowolnym – 300, 200 i 100 zł.

Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy: pamiątkowa koszulka z logo zawodów, worek na strój sportowy, elektrolity, woda mineralna 0,5l.

Jako goście specjalni spodziewani są na zawodach członkowie kadry Polski – Paweł Juraszek i Alicja Tchórz.

Jak do tej pory zgłosiło się 328 zawodników z 22 klubów z całej Polski, jeszcze w dniu dzisiejszym będą przyjmowane zgłoszenia do godziny 22:00, limit organizacyjny zawodów to 400 zawodników.

Zawody pod patronatem burmistrza Świebodzic wspierane są m.in. przez starostwo powiatowe w Świdnicy i gminę Świebodzice, partnerem głównym jest firma DZT Service Sp. z o.o.

foto: archiwum 2018

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress