Za parę dni koncert Acid Drinkers z okazji 15-lecia Lolitas Masturbate – wygraj bilet!

Dawno nie było konkursu w portalu swiebodzice.info. Dziś do wygrania bilet na koncert z okazji 15-lecia zespołu Lolitas Masturbate.

Na koncercie oprócz jubilata wystąpią wystąpią zespoły Deadpoint i Warbell oraz gwiazda i historia polskiej muzyki metalowej: Acid Drinkers! Koncert rozpocznie się w wałbrzyskiej Starej Kopalni, 17-go lutego o godzinie 17:00.

Szczegółowe informacje na temat koncertu znajdziecie tutaj: LINK.  Dla czytelników swiebodzice.info organizator ufundował 1 wejściówkę do wygrania w konkursie. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie poniżej. Na odpowiedzi czekam tylko do godziny 12:00 w piątek 16 lutego. Zwycięzców poinformuję telefonicznie w ciągu godziny od zakończenia konkursu.

Podchwytliwe pytanie konkursowe: Czy Titus jest członkiem zespołu Lolitas Masturbate?

KONKURS ZAKOŃCZONY

Odpowiedź na pytanie konkursowe była banalna, oczywiście Titus (Tomasz Pukacki) nie należy do Lolitas Masturbate, od samego początku jest basistą i wokalistą Acid Drinkers. Wejściówkę otrzymuje Pani Małgorzata Nizioł.

Bardzo dziękuję za liczny udział w konkursie (prawie 50 zgłoszeń!), niżej prezentuję kilka zabawnych odpowiedzi, które niestety nie miały szczęścia tym razem. W kolejnych konkursach postaram się premiować poczucie humoru 🙂

  • Nie, ale bardzo by chciał. Boi się Roberta, cały czas czeka na okazję aby go zastąpić na scenie.
  • jasne, że nie jest! Titus to wokalista równie świetnego zespołu co Lolitki – Acid Drinkers!!
  • Nie może, przecież on w Media Markcie pracuje.
  • Titus jest honorowym członkiem zespołu LM. Szczerze mówiąc, on jest członkiem każdego zespołu, z którym chlał xD

Jedna myśl na temat “Za parę dni koncert Acid Drinkers z okazji 15-lecia Lolitas Masturbate – wygraj bilet!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress