Nowa płyta Mikromusic – koncert promocyjny

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm”. – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.


Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października 2015 roku. Płytę zapowiedział singiel pod tytułem „Krystyno”(premiera miała miejsce na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukazał się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia”w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak, poza tym jest również autorką muzyki: 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu – Dawidem Korbaczyńskim.

Zespół wystąpi w składzie: Natalia Grosiak – wokal; Dawid Korbaczyński – gitara; Robert Szydło – gitara basowa; Robert Jarmużek – piano; Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne; Łukasz Sobolak – perkusja.

Mikromusic  „Matka i żony”
klub A’propos, ul. Wieniawskeigo 82, Wałbrzych
27 maja 2016, godz. 20:00
Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

Dla gości świebodzice.info dwie podwójne wejściówki do wygrania w konkursie. Proszę odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół MIKROMUSIC?
Na odpowiedzi czekam do 26 maja, do godziny 16:00. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Zespół Mikromusic powstał w 2002 roku, Wejściówki otrzymują panie N.S. i P.F.

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress