Basen odkryty – Świebodzice, będzie można się kąpać!

Intensywne prace na basenie odkrytym w Świebodzicach trwają.
Jak dowiedzieliśmy się od dyrektora OSiR Świebodzice, wykonawca kończy prace w budynku zaplecza socjalnego i przewiduje oddanie go do odbioru 8 lipca. Pozostanie odbiór techniczny i będzie można korzystać z kąpieliska. Przewidywany termin termin udostępnienie użytkownikom (jeżeli nie nastąpią jakieś nieprzewidziane utrudnienia) to 12 lipca.
Odnowiony został budynek z przebieralniami z toaletami oraz stacja pomp i oczyszczania wody. Niecki, niestety, będą remontowane w następnej kolejności… Nie będzie też, na razie, bufetu – należy zabrać ze sobą coś do jedzenia i picia jeżeli planuje się dłuższy pobyt.

Ceny biletów pozostają na poziomie z przed dwóch lat:
bilet normalny: 6 zł
bilet ulgowy: 3 zł

_EB_4843

_EB_4858

_EB_4861

_EB_4852

_EB_4853

 

5 myśli na temat “Basen odkryty – Świebodzice, będzie można się kąpać!

  • 12 lipca 2013 o 14:22
    Permalink

    Wstyd. W okolicy mamy jedną z lepszych miejsców na basen. Przyjeżdżało tu zawsze liczne grono ludzi. Mogły by władze świebodzic postarać się o jakieś dotacje lub sponsora i zrobić ten obiekt raz a dobrze. Strzegom ma dużo gorsze warunki położeniowe jeśli chodzi o basen,ale potrafili zrobić konkretny obiekt na którym niczego nie brakuje mimo małych rozmiarów powierzchniowych. Weźcie się w końcu za ten obiekt i pokażcie że świebodzice tez potrafią mieć super kompielisko ze zjeżdżalniami,trampolinami,torami do pływania i innymi urozmaiceniami dla dzieci i młodzieży!!! Młodzież w świebodzicach nie ma co z sobą zrobić. Ani żadnego kompieliska ani dyskoteki,ani pożądnego baru. Jenda wielka wioska!!!Zmieńmy to!!

  • 12 lipca 2013 o 12:42
    Permalink

    To jakiś słaby żart,z tym naszym basenem? Przez dwa lata stawiano te budynki? A na najważniejsze czyli niecki zabrakło czasu? Czy funduszy? To chore 🙂

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress