Basen odkryty w Świebodzicach „wystartował” w sezonie 2015

Kąpielisko miejskie przy ul. Rekreacyjnej w Świebodzicach rozpoczęło sezon w tym roku. Jak na razie tylko formalnie – pogoda póki co nie pozwala na kąpiel.

Kąpielisko będzie czynne do 31.08.2015 r. we wszystkie dni tygodnia od godziny 10:00 do 18:00, pod warunkiem sprzyjającej pogody. W szczególnie sprzyjających warunkach możliwe będzie wydłużenie czasu dostępności kąpieliska. Ceny biletów pozostają niezmienne od kilku lat, dotyczą pobytu bez ograniczeń czasowych i wynoszą:

– bilet normalny – 6 zł

– bilet ulgowy – 3 zł

– bilet grupowy (min. 15 osób) normalny – 4 zł za osobę

– bilet grupowy (min. 15 osób) ulgowy – 2 zł za osobę

– bilet normalny po godzinie 16:00 – 3 zł.

Posiadacze karty Dużej Rodziny płacą wg stawek dotyczących biletów grupowych. Wstęp dla dzieci do lat 3 jest bezpłatny. 

Wszystkie niecki basenowe będą dostępne, przed sezonem zostały przeprowadzone prace remontowe w zakresie umożliwiającym bezpieczne korzystanie z nich oraz zainstalowanych na terenie obiektu urządzeń.

Użytkownicy kąpieliska będą mogli korzystać z piaszczystego boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej i piłki ręcznej. Do dyspozycji pozostaje też tor do gry w bule.

Czynna będzie letnia kawiarnia oferująca napoje, lody, pizzę i inne dania barowe lub fast food. Zaplanowano cykl rozgrywek sportowych w dyscyplinach plażowych, animacje dla dzieci oraz dodatkowo płatne zajęcia fitness i lekcje pływania. Istnieje możliwość udostępnienia obiektu podmiotom zewnętrznym zainteresowanym prowadzeniem działalności handlowej i usługowej w zakresie rozrywki i rekreacji.

Sebastian Biały

foto: archiwum

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress