BREAK FLOW 3 w Świebodzicach.

5 lipca o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach grawitacja przestanie działać, a na parkiecie zapanuje taniec. Przed nami trzecia już edycja zawodów tańca breakdance, hip hop oraz popping – „BREAK FLOW 3”. Turniej przyciąga najlepszych tancerzy z całej Polski. Oceniać ich będzie jury składające się z najbardziej utytułowanych zawodników. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób, które bezpośrednio uczestniczyły w zawodach jak i wśród publiczności.

Podczas turnieju obowiązywać będzie system 2 vs 2. Dodatkowo odbędą się pojedynki dzieciaków do 14 roku życia oraz konkurs na najlepszy powermoves. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przed nami duża dawka emocji, dobra muzyka i taneczne show.

Break Flow 3 odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów: Bona Fide, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Toyota , Spectrum i Hades.

Zapraszamy tancerzy i publiczność na niepowtarzalny pojedynek taneczny już 5 lipca do MDK w Świebodzicach na godz.11:00. Wpisowe dla tancerzy: 10 zł.

MDK

011-01

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress