„BYĆ JAK DR STRANGELOVE (czyli jak przestałem się bać i pokochałem mundur)” – zaproszenie do teatru Szaniawskiego

Z inspiracji twórczością reżysera wszech czasów Stanley’a Kubricka. „Przetrwanie katastrofy nuklearnej jest możliwe. Trzeba tylko ewakuować ludzi do kopalń, promieniowanie nie przedrze się przez skały. Na szczęście mamy dużo kopalń”.

Czy kobietom uda się uratować świat?
Pełna przewrotnego poczucia humoru feministyczna fantazja o totalnej zagładzie, o tym, kto nas może przed nią obronić… i dlaczego nie poszliśmy tą drogą!
Zespół twórców nagradzanego „Na Boga!”, zaprasza do świata „Doktora Strangelove’a”.
Na scenie Prezydent USA na gorącej linii z premierem ZSRR, reżyser Stanley Kubrick we własnej osobie, cała prawda o amerykańskim locie na Księżyc i żywa bomba atomowa flirtująca z bohaterskimi pilotami bombowca – w końcu Britney Spears, prawdziwy spadochron i cały zespół wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego na scenie.
Jak się pomieścili? Sami zobaczcie.
Wyróżnienie aktorskie dla Rafała Kosowskiego za rolę Dr Strangelove/Prezydent na 55. Rzeszowskich Spotkaniach Teatralnych – 03. Festiwalu Nowego Teatru
GRAMY:
2 grudnia 2016 / godz. 19.00 / Duża Scena
3 grudnia 2016 / godz. 19.00 / Duża Scena
4 grudnia 2016 / godz. 18.00 / Duża Scena

REZERWACJA BILETÓW:
Biuro Współpracy z Publicznością / tel. 74 648 83 01 (do 03); http://bilety.teatr.walbrzych.pl/

Tekst: Jarosław Murawski
Reżyseria: Marcin Liber

Obsada:
Angelika Cegielska, Sara Celler-Jezierska, Karolina Krawiec, Roksana Lewak, Joanna Łaganowska, Irena Sierakowska, Irena Wójcik, Mirosława Żak, Michał Kosela, Rafał Kosowski, Piotr Mokrzycki, Filip Perkowski, Dariusz Skowroński, Czesław Skwarek, Piotr Tokarz, Ryszard Węgrzyn

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress