Chcesz zostać prosumentem energii? – spotkanie informacyjne w Świebodzicach

Prosument to jednocześnie producent i konsument, w tym przypadku energii elektrycznej. Na spotkaniu w ratuszu dowiesz się o zasadach dofinansowania instalacji w ramach projektu.

Aglomeracja Wałbrzyska będzie ubiegała się o dofinansowanie na m.in. montaż paneli fotowoltaicznych w ramach działania 3.1 C pn. ,,Produkcja i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 ogłoszonego przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą we Wrocławiu. Gmina Świebodzice wchodzi w skład Aglomeracji, w związku z tym program skierowany jest też do Świebodziczan.

Spotkanie jest zorganizowane jest dla osób fizycznych i prawnych zainteresowanych pozyskiwaniem energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii i możliwością dofinansowania planowanej inwestycji związanej z budową instalacji.

Celem spotkania jest przybliżenie zasad aplikowania i realizacji projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada (w środę) godzina 17:00, w świebodzickim ratuszu na I piętrze w sali posiedzeń.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress