Czy widziałeś Julię Marcell „na żywo”? – dwie podwójne wejściówki do wygrania

20 maja Julia Marcell wystąpi w wałbrzyskim klubie A’propos z koncertem promującym nową płytą PROXY.

Napisana z lekkością i dużą dozą humoru, „Proxy” to płyta na zewnątrz. Opisuje naszą kolorową, dziwną, czasem niezrozumiałą rzeczywistość, choć nie bez pewnej dozy czułości. Jest spojrzeniem od strony popkultury, miesza konteksty, bawi się odniesieniami, ale mówi bezpośrednio, zwięźle i do sedna. O wolności od wyboru, o przyzwyczajeniu do pewnego komfortu, o polach magnetycznych, szybach niebieskich od telewizorów, dbaniu o kontekst i ogólnym podnieceniu. Nie zawsze śmiertelnie poważna, w większości poważnie bujająca, od góry do dołu i wzdłuż i wszerz, jest to płyta pop. Na ucho przyjemna, miękka w dotyku i tuląca do piersi, folguje sobie tekstowo strzelając charakternie w bardzo określone strony. Bardziej zaprasza do tańca niż do różańca, choć oferuje wartość kontemplacyjną wszystkim jej poszukiwaczom. Z wyłącznie polskimi tekstami, które z radością czerpią z pełnej gamy możliwości zabawy słowem, jaką polski język stwarza.

Tak jak poprzednia płyta – „Proxy” została wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza i nagrana z zespołem, z którym Julia na co dzień koncertuje. Dodatkowo wsparta została przez ekscytujące nowe kolaboracje – miksem zajął się Emade, a
pięknie zabałaganione zdjęcie okładkowe oraz zdjęcia promocyjne zrobiła Sonia Szóstak.

Julia Marcell, PROXY
klub A’propos, ul. Wieniawskeigo 82, Wałbrzych
20 maja 2016, godz. 20:00
Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu

Dla gości świebodzice.info dwie podwójne wejściówki do wygrania w konkursie. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi poprzednia płyta Julii?
Na odpowiedzi czekam do 19 maja, do godziny 16:00. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Przedostatnia płyta Julii Marcell nosi tytuł Sentiments. Wejściówki otrzymują panowie R.R. i K.J.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress