Dramat w Świebodzicach, zamordowana 29 letnia kobieta

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w sobotę, 16 kwietna, około godziny 14 w jednym z mieszkań najstarszej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach.

Jak udało się ustalić nieoficjalnie doszło do kłótni młodej kobiety z mężczyzną, sąsiedzi zadzwonili na policję. W mieszkaniu policja odnalazła zwłoki kobiety z podciętym gardłem. Prawdopodobnie zabił ją jej konkubent, który z kolei z ranami kłutymi na ciele odwieziony został do szpitala. Możliwe, że ciosy mężczyźnie zadał brat zamordowanej.

Policja bada sprawę i odmawia komentarza.

UWAGA! Znane jest oficjalne stanowisko prokuratury w tej sprawie. Znaczna część informacji zebrana na miejscu tragedii okazała się nieprawdą. Zainteresowane osoby przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Sekcja zwłok zamordowanej kobiety wykazała, że przyczyną śmierci było uduszenie. Na miejscu zbrodni policja zastała męża kobiety z licznymi ranami zadanymi nożem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala gdzie przeszedł operację i po kilku dniach usłyszał zarzut popełnienia zabójstwa. Brat denatki nie ma nic wspólnego ze sprawą.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress