Dzień Edukacji Narodowej w świebodzickim LO

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wspólnego świętowania zarówno nauczycieli, jak i uczniów oraz pracowników administracji. Z okazji tego święta w piątek 13 października 2017 roku w naszym liceum odbył się apel.

Uroczystość oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Dorota Ciołek, która podziękowała nauczycielom za ich pracę i wręczyła nagrody dyrektora. Swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele, przewodnicząca świebodzickiego oddziału ZNP pani Urszula Kruczek oraz przewodnicząca Rady Rodziców w naszym liceum pani Joanna Sowa. Goście złożyli najszczersze życzenia nauczycielom oraz docenili ich trud wkładany w kształtowanie umiejętności uczniów i ich edukację. Małym epizodem było również ogłoszenie nowego prezydium samorządu uczniowskiego, a pożegnanie dotychczasowego. Nowemu sejmikowi życzymy owocnej pracy i nowych pomysłów na szkołę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie z kl. 2c. Program miał charakter teleturnieju, a jego uczestnikami byli sami nauczyciele. Zostali oni podzieleni na 3 grupy: humanistów, ścisłowców oraz językowców (nauczycieli języków obcych). Podczas gry mieli oni okazję wykazać się wiedzą na temat swoich uczniów, ich typowych zachowań oraz slangu młodzieżowego. Ostatecznie największą wiedzą wykazała się drużyna językowców. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Szanowni nauczyciele, jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, oby każdy Państwa dzień pracy był radosny, abyście pamiętali, jak bardzo ważne dla nas, uczniów, jest Państwa zaangażowanie w naszą edukację i jak bardzo cenimy to, że zawsze można liczyć na Państwa pomoc.

Uczniowie LO w Świebodzicach

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress