Gaba Kulka promuje nową płytę – dwie podwójne wejściówki do wygrania!

Gaby Kulki właściwie przedstawiać nie trzeba, zawsze na jej koncertach w A’propos jest nadkomplet. Tym razem w programie m.in. nowa płyta „Kruche”, więc prosimy uważać!

Więcej o nowej płycie: Nowy album Gaby Kulki „Kruche” to kontynuacja twórczej współpracy ze stałym składem: Robertem Raszem, Wojtkiem Traczykiem i Wacławem Zimplem, którzy towarzyszą jej od lat w koncertach i współodpowiadają za brzmienie ostatnich dwóch płyt (albumu „Wersje” i cenionego przez krytyków i słuchaczy „The Escapist”). Po raz kolejny produkcją zajął się Marcin Bors.

„Kruche” jest pod wieloma względami rozwinięciem muzycznym osadzonego w latach siedemdziesiątych Eskapisty, ale odróżnia się od poprzednika mocniejszym, elektrycznym charakterem, gdzie przesterowana gitara basowa zastępuje kontrabas, a nawet delikatne ballady opowiadają raczej o zmierzchu cywilizacji niż o sprawach sercowych. Koniec świata i jego bardziej osobista, miniaturowa wersja – śmierć i idące za nią zapomnienie – są zresztą powracającym motywem na „Kruchym” (roboczy tytuł? „The Optimist”). Ale jest to też album bezwstydnie ekstrawertyczny, punktowany rockowymi odezwami: zagrzewającymi do walki z despotami, opiewającymi miłość wbrew entropii i wiarą w siłę, która tkwi z pozornej słabości: to co kruche bywa też nad wyraz mocne.

GABA KULKA „Kruche” /koncert/
4.11, g. 20
KLUB A’PROPOS, Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
Bilety: 40 przedsprzedaż, 50 w dniu koncertu

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek na piątkowy koncert proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi poprzednia płyta Gaby? Na odpowiedzi czekam do godziny 16 w czwartek, 3 listopada, o wygranej poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Poprzednia płyta Gaby nosi tytuł „The Escapist”. Wejściówki otrzymują A.M.-F. oraz Ł. B.

Jedna myśl na temat “Gaba Kulka promuje nową płytę – dwie podwójne wejściówki do wygrania!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress