Góry Literatury w Zamku Książ koło Świebodzic

Udostępnianie jest fajne!

Marek Krajewski, Katarzyna Puzyńska i Kinga Dunin wezmą udział w książańskim dniu Festiwalu  Góry Literatury. Zapraszamy 14 lipca (niedziela) od godziny 13:00. Wstęp wolny!

Wszystkie spotkania będą odbywały się w Sali Balowej na drugim piętrze Zamku Książ. Pierwsze z nich z popularną autorką kryminałów Katarzyną Puzyńską rozpocznie się o godzinie 13:00. Poprowadzi je znana dziennikarka i pisarka Karolina Korwin-Piotrowska. Na godzinę 14:30 zaplanowano spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim. „Ojciec Eberharda Mocka” będzie przepytywany przez Michała Nogasia. Ostatnie spotkanie tego dnia rozpocznie się o godzinie 16:00. Rozmowę z Kingą Dunin poprowadzi Kazimiera Szczuka.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Należy jednak wcześniej zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefon: 74/6643872 lub 834.

Festiwal „Góry Literatury”, to niezwykły cykl kameralnych spotkań z literaturą, zupełnie innych niż wszystkie. Największe pióra Polski raz w roku, począwszy od 2015, spotykają się w wyjątkowych okolicznościach przyrody, aby dyskutować o nowościach wydawniczych i nie tylko.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress