Greckie klimaty – do wygrania bilety na koncert wirtuoza buzuki

15 lipca – pełnia wakacji, dlatego zapraszamy na greckie klimaty do A`propos. Gwoździem programu będzie występ tria wirtuoza buzuki ANGELO WANGELISA. Łasuchów uspokajamy: nie zabraknie przysmaków kuchni greckiej.

Oddajmy głos Angelo Wangelisowi: Nazywam sie Angelo Wangelis. Urodziłem się w 1969 roku w Grecji. Od pierwszego roku życia mieszkam w Niemczech. Od dziesiątego roku życia zaczęła sie moja przygoda z muzyką, która stała się moją codziennością.
Jestem bardzo dumny, że po tylu latach pobytu w Niemczech nie pozostawiłem swojej greckiej kultury i postanowiłem przekazać jej część poprzez swoją muzykę – a także wielkich muzyków greckich oraz ich piosenki – ludziom z innych krajów.
Od 1998 roku gram profesjonalnie zarówno w telewizji, jak i blisko ludzi, którzy mnie słuchają w restauracjach i na wielu innych uroczystościach oraz festiwalach.
Miałem szczęście zagrać u boku różnych znanych osobistości i wiele sie od nich nauczyć. W tym momencie próbuję nowego stylu współpracy z jednym greckim muzykiem z Polski i jednym muzykiem z Ukrainy. Chciałbym, aby z tego wyszedł jak najlepszy projekt pod względem muzyki instrumentalnej oraz piosenki. Mam nadzieję, że doświadczenie, które mam, pozwoli mi temu podołać. Jestem pewny, że podołam temu również w A’propos, jeśli będą Państwo z nami.
Bardzo Wam dziękuję.

Klub A’propos, Wałbrzych, ul. Wieniawskiego 82
15 lipca 2016 godz. 20:00
ANGELO WANGELIS – koncert wirtuoza buzuki
Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu

Na ten koncert mam do rozlosowania dwie podwójne wejściówki. Aby wziąć udział w konkursie proszę odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się popularna grecka wódka o smaku anyżu? Na odpowiedzi czekam do czwartku, 14 lipca, do godziny 16. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Grecka anyżówka to Ouzo. Bilety wygrały panie E.S. i E.D.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress