Grupa pasjonatów fotografii w Świebodzicach spotyka się i będzie działać – potrzebujemy krzeseł!

Dzięki życzliwości Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach grupa pasjonatów fotografii i fotografowania znalazła miejsce gdzie może się spotykać i kontynuować rozwój pasji.

Kiedy po dwóch latach funkcjonowania w Miejskim Domu Kultury (zobacz co się stało we wrześniu) okazało się, że nie ma dla nas miejsca postanowiliśmy spotykać się nieregularnie, a znaczną część komunikacji przenieść do internetu. Dzisiaj mam dobrą wiadomość. Mamy do dyspozycji pomieszczenia w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach przy ulicy Siemowita! Udało się zorganizować stoliki i trochę wyposażenia, kończymy organizację „studia”. Złożyliśmy się na komputer. Oprogramowanie i skromne wyposażenie studia na razie użyczam prywatne…

Za pomoc, serdecznie dziękuję w imieniu całej grupy Panu Ryszardowi Mukoidowi oraz Zarządowi Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach.

Na razie jest nas 10 osób, mam nadzieję, że „za chwilę” będzie więcej… Niebawem uruchomimy stronę internetową… Zorganizujemy otwarte warsztaty tematyczne…  Spotykamy się jak od dwóch lat, w czwartki o 16:00, zmieniło się miejsce.

Nie mamy nazwy 😉 – może ktoś z czytelników zaproponuje?

Osoby zainteresowane spotkaniami o tematyce fotograficznej proszę o prywatny kontakt  sebastian.bialy@swiebodzice.info

Sebastian Biały

PS
Nie mamy krzeseł! Na razie są dwa fotele, ale to za mało. Jeżeli ktoś może podarować (lub wypożyczyć) nam około 10 sztuk krzeseł to bardzo o to proszę. W jakiś sposób na pewno okażemy wdzięczność!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress