Janusz Yanina Iwański – koncert w Wałbrzychu

Już w najbliższy czwartek, 7 lutego, w wałbrzyskim klubie APROPOS (ul. Wieniawskiego 82) Odbędzie się koncert Janusza Yaniny Iwańskiego ze swoim najnowszym, specjalnym projektem „THE BEATLES ACOUSTIC PLUS”. Początek o godz. 20:00

Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Muzyka zespołu THE BEATLES towarzyszy artyście od najmłodszych lat. Jako źródło pierwszych fascynacji muzycznych stała się z czasem inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy, jak choćby „Michelle”, „Get Back” czy „Come Together”,ale także kompozycje Krzysztofa Klenczona, słynna „Tolerancje” i „Wielkie Podzielenie”. Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:
Dariusz Bafeltowski – gitary, głos. (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)
Przemysław Pacan – cajon, instr. perkusyjne, głos ( współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)
bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

Dzięki uprzejmości klubu mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie… KONKURS
janusz_yanina_plakat

2 myśli na temat “Janusz Yanina Iwański – koncert w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress