Kandydatka ze Świebodzic do konkursu „Miss Polski na wózku”

Pani Paulina Popławska ze Świebodzic kandyduje w konkursie organizowanym przez fundację Jedyna Taka „I Wybory Miss Polski na wózkach”.

„Jestem studentką Pedagogiki III roku na PWSZ w Wałbrzychu. W przyszłości chcę pracować z dziećmi, moją pasją jest taniec towarzyski. Działam na rzecz osób niepełnosprawnych (fundacja, stowarzyszenie, wolontariat). Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną, z poczuciem humoru, towarzyską, odważną, lubię nawiązywać nowe kontakty z ludźmi. Uwielbiam podróżować.
Konkurs  jest Inicjatywą Społeczną, która ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie. W konkursie wzięłam udział, gdyż uważam ,że jest to świetna inicjatywa, dzięki niej można pokazać, że kobieta na wózku może też mieć marzenia, pasje, spełniać się zawodowo, studiować, a także zakładać rodziny. Uważam, że dzięki temu konkursowi można, uświadomić ludziom, że osoba niepełnosprawna też może osiągnąć wiele, nie jest gorsza. Często osoby niepełnosprawne są postrzegane przez pryzmat wózka inwalidzkiego. A dzięki tej inicjatywie, chcemy przełamywać te stereotypy i pokazać, że kobieta niepełnosprawna na wózku też może o siebie zadbać, może być piękna, ale nie tylko to się liczy w tym konkursie, tu się liczy też wnętrze: osobowość, charakter itd. ”

Pierwszy etap konkursu polega na wyłonieniu grupy kandydatek w głosowaniu internautów.

Aby zagłosować na Panią Paulinę należy wejść na stronę fundacji (www.jedyna-taka.pl) i zagłosować.

Adres strony kandydatki: http://jedyna-taka.pl/miss,53,paulina-poplawska.html  (należy skopiować i wkleić do przeglądarki).

Ważną informacją jest to, że każda osoba może oddać jeden głos codziennie – ponieważ głosowanie trwa jeszcze kilkanaście dni, każdy może oddać kilka głosów
Głosować można do 23 maja. Każdy głos trzeba potwierdzić adresem e-mail.

Paulina Popławska.

I wybory

Jedna myśl na temat “Kandydatka ze Świebodzic do konkursu „Miss Polski na wózku”

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress