Koncert dla Wojtka

Muzyka pomaga! Muzykę tworzy się razem i zawsze z pozytywną energią, którą ona niesie…, a tej energii teraz potrzeba Wojtkowi.

Maja Ludwiczak, z którą Wojtek Kisiel współpracował w organizowaniu i ożywianiu lokalnej Wałbrzyskiej sceny jamowej, gdy dowiedziała się o chorobie Wojtka od razu powiedziała GRAMY dla WOJTKA!!!
Wojtek od samego początku istnienia A’propos organizował działania koncertowe, promował artystów znanych i nieznanych, ich koncerty, robił to z przekonaniem, że warto prezentować dobrą muzykę i Tych, którzy tworzą ją z pasją.
Jeszcze kilka dni temu, nim trafił do szpitala prowadził „facebookowe istnienie A’propos” i planował następne muzyczne i promocyjne działania.
Chcemy wierzyć, że Wojtek wróci ze szpitala, będziemy dalej razem działać, wspólnie słuchać koncertów, dobrej muzyki w Wałbrzychu, w A’propos.
A teraz, w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 Maja Ludwiczak i Przyjaciele zagrają dla Wojtka. Ten Jam będziemy transmitowali, tak aby Wojtek będąc we Wrocławiu w szpitalu na oddziale onkologicznym mógł poczuć, że jesteśmy z nim duchem, muzyką i czekamy na niego!
Zapraszamy wszystkich, aby dołączyli do nas w graniu i słuchaniu muzyki, w Jamie dla Wojtka. Wojtek potrzebuje Waszej energii i radości życia, dołączcie do nas w A’propos.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress