Konwent Wyborczy KWW Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice

W piątkowy wieczór, 10 października uroczyście rozpoczęła się kampania wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice.

Około dwustu gości ze wszystkich środowisk Świebodzic spędziło wspólnie wieczór, którego gospodarzem był kandydat na burmistrza Ireneusz Zyska. W części oficjalnej gremium zaprezentował się kandydat, zostali zaprezentowani kandydaci do Rady Miejskiej (wg numerów okręgów: Ewa Dziwosz, Ewa Brycka, Grażyna Dziwosz, Beata Mikolajczak, Marek Orłowski, Janina Ostrowska, Beata Rejek, Dariusz Skalny, Marcin Cichoń, Grzegorz Surgieniewicz, Jacek Mrukowicz, Sebastian Biały, Katarzyna Tylkowska, Agnieszka Konieczna, Roman Ciszak, Róża Stolarczyk, Krzysztof Baranowski, Mariusz Szafraniec, Dorota Michalska , Tadeusz Kozak i Tomasz Czekaj) całość okrasił krótki występ artystyczny…

KWW Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice to głównie młodzi ludzie o dużym potencjale i zapale do pracy, prawie połowa to kobiety – tymi pozytywnymi cechami nie może się pochwalić żaden z komitetów konkurencyjnych. Ireneusz Zyska jest najmłodszym z kandydatów na stanowisko burmistrza Świebodzic, jest prawnikiem.

Kuluarowe rozmowy po części oficjalnej trwały do późna a ich głównym tematem była przyszłość miasta i kierunki niezbędnych zmian.
Sebastian Biały

foto: Wiadomości Wałbrzyskie i  Telewizja Sudecka

konwent14 konwent01 konwent02 konwent03 konwent04 konwent05 konwent06 konwent07 konwent08 konwent09 konwent10 konwent11 konwent12 konwent13

Jedna myśl na temat “Konwent Wyborczy KWW Ireneusz Zyska – Obywatelskie Świebodzice

  • 15 października 2014 o 09:17
    Permalink

    Składam serdeczne podziękowania dla naszych wyrozumiałych Rodzin, dla których kampania wyborcza jest równie trudnym i pracowitym czasem jak i dla nas samych.
    Konwent pokazał, że nie jesteśmy sami w tym trudzie, że z kandydatami jest Rodzina, Przyjaciele i grono Znajomych… że jesteśmy Super Drużyną … każdy z nas ubiegających się o mandat; burmistrza Świebodzic czy radnego, miał w tym dniu 10. października br., swoje Święto.
    To była krótka chwila oddechu dla nas i dla naszych wspaniałych Rodzin w bardzo trudnej i pracowitej kampanii wyborczej.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress