MDK Świebodzice: Znów kobieco i kameralnie w Świebodzicach… (27.09.2013)

…a to za sprawą Kobiecanek Kameralnie – spotkania dedykowanego wszystkim mieszkankom gminy, bez względu na wiek. To właśnie takie przysłowiowe 5 minut tylko dla kobiet zapracowanych, zabieganych i zaangażowanych w wychowywanie dzieci i prowadzenie domu.

Kobiecanki Kameralnie są pretekstem do aktywności wśród kobiet, miłego spędzenia czasu, chwili relaksu i edukacji. Po raz kolejny spotkamy się w przestronnych wnętrzach Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach, przy ul. Wolności 13, 27 września (piątek) na godz. 18.00.

Spotkania z tego cyklu w Świebodzicach, odbywają się dzięki otwartości samorządu, który wspiera aktywność kobiet. Panie przywita burmistrz miasta, Bogdan Kożuchowicz – Kibicuje takim wydarzeniom i cieszę się, że tak dużo mieszkanek jest aktywnych w gminie – powiedział podczas ostatniego spotkania.

Program zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie miło, ale i pożytecznie. Organizatorzy tym razem zaplanowali spotkanie z trychologiem – ekspertką od skóry głowy i stanu naszych włosów. Ponadto zapraszamy na porady kosmetyczki ds. podologii, Panią Jowitą Kamieńską, która wyjaśni, jak dbać o stopy, nie tylko na lato.
Dowiemy się także jak się kłócić, by się dogadać w relacjach damsko – męskich, o czym opowie Aldona Ziółkowska – Bielewicz, trener biznesu. Nie zabraknie akcentu miłego dla ucha. Wysłuchamy recitalu na francuską nutę. W repertuarze Edith Piaf, wystąpi Anna Rudewicz. Dzięki poradom stylisty fryzur, Marcina Fereńczuka, dowiemy się o najnowszych trendach fryzjerskich, a chętne Panie, wezmą udział na żywo w mini metamorfozie swojej fryzury. Na zakończenie akcent filmowy, a to za sprawą Audrey Hepburn, ikony kina i mody, o której ciekawym życiu i karierze z pewnością dowiemy się nieco więcej. A o nowinki ze świata wizażu zadba Ewa Borkowska, która zaprezentuje na chętnych paniach jesienne akcenty w makijażu.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

005-01

 

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress