Może na basen w Świebodzicach…

Remontu niecek i chodników na świebodzickim kąpielisku otwartym pownie prędko się nie doczekamy. Mimo to przy odrobinie uwagi można skorzystać z ochłody w miejskich basenach.

Ostatnimi dni pogoda jest niestabilna ale woda jest ciepła, czysta i nie ma zapachu chloru, Polecam kąpiel po godzinie 16, w basenach robi się więcej miejsca a bilety są tańsze…

Kąpielisko w Świebodzicach jest czynne od 10 do 18, bilety 6 i 3 zł, po 16 wszystkie po 3 zł.

DSC_0236 DSC_0232 DSC_0238 DSC_0242 DSC_0225

4 myśli na temat “Może na basen w Świebodzicach…

 • 9 sierpnia 2014 o 17:34
  Permalink

  Gdyby w mieście nie było oszołomów prących na marnowanie, dosłownie wrzucanie w szambo kasy poprzez miliony zmarnowane na stadion na Sportowej dla ks szmacianki pożal się Boże Victorii kopanej. Można za to było poprawić obiekt na osirze, byłby stadion, zaplecze wspólne z basenem, małym boiskiem i skateparkiem, może dałoby się wyremontować kręgielnie i pewnie na niecki by starczyło. I na likwidację samosiejek. A tak mamy obiekt za parę ładnych milionów potrzebny paru obibokom i kilkunastu kibicom. I nikomu więcej. No ale czyjeś rozbuchane ambicje się spełniły. Takich radnych na wyborach trzeba by rozliczyć.

 • 8 sierpnia 2014 o 14:26
  Permalink

  Noo. To teraz pokaż że masz cojones. Skoro Ci się chce rzygać od nie obiektywnej miejskiej gazety to po litanii straszliwych wpadek burmistrza wymień niezliczone sukcesy. By obiektywnie było. Pokaż że prawdziwy mężczyzna z Ciebie. Obiektywny.
  Warto wskazać tak na marginesie odpowiedzialnych za prowadzenie tego projektu……

 • 8 sierpnia 2014 o 12:05
  Permalink

  Kolejny powód do dumy burmistrza i jego ekipy, były piękne wizualizacje, perspektywy i co? Zabrakło pienędzy! Jednocześnie miion złotych zasądzone na rzecz projektanta obiektu nie jest problemem… śmiać mi się chce

  • 25 sierpnia 2014 o 07:27
   Permalink

   Moze Kozuchowicz w koncu odpowie i wskaze imiennie, kto jest odpowiedzialny za projekt i za co zostal odwolany, i jeszcze pare gratisow dorzuci typu rada nadzorcz, zamowienia publiczne. Ten Pan dobrze wie.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress