Nareszcie! To może być historyczna zmiana w zabudowie Świebodzic pod warunkiem, że inwestor zmieni swój profil działalności.

Nabywca zrujnowanych terenów po Silenie w centrum Świebodzic przedstawił koncepcję zagospodarowania tego terenu.

Do realizacji zapewne daleka droga, tym bardziej, że warszawska firma nigdy nie realizowała tego typu inwestycji. Jak czytamy na stronie www: Strategicznym celem działalności spółki MW Invest Group Polska jest budowanie obiektów, pasaży dla ogólnopolskich sieci handlowych, zintegrowanych punktów handlowych i usługowych pod wynajem. Czy dojdzie do zmiany profilu działalności firmy? Oby.

Realizacja przedstawionej koncepcji zabudowy i wykorzystania terenów po Silenie to byłaby prawdziwa rewolucja w funkcjonowaniu miasta. Trzymam kciuki za inwestycję i mam nadzieję, że to nie jest tylko przedwyborcze mydlenie oczu. Przypominam, że na jakiekolwiek działania ze strony gminy w kierunku usunięcia ruiny z centrum czekaliśmy ponad 10 lat!

 

 

2 myśli na temat “Nareszcie! To może być historyczna zmiana w zabudowie Świebodzic pod warunkiem, że inwestor zmieni swój profil działalności.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress