Nie będzie debaty kandydatów na burmistrza w Świebodzicach…

Walkower Bogdana Kożuchowicza jest przyczyną niezrealizowania debaty kandydatów na burmistrza w tegorocznych wyborach samorządowych.

Taką debatę zaproponowała redaktor lokalnego tygodnika, Agnieszka Dobkiewicz. Debata miała odbyć się w czwartek i być transmitowana na żywo w internecie. Zarówno Mariusz Szafraniec jak Paweł Ozga byli gotowi do „starcia”. Bogdan Kożuchowicz burmistrz z 12-letnim stażem odmówił tłumacząc się brakiem czasu… (dla mieszkańców). Sytuacja powtarza się jak cztery lata temu, kiedy burmistrz w ostatniej chwili odmówił udziału w debacie. Czy tym razem mieszkańcy pozwolą na takie traktowanie? Zobaczymy po wyniku wyborczym. To bardzo smutne, tym bardziej, że tegoroczna kampania wyborcza ma wątki, które burmistrz mógłby wyjaśnić…

Jedna myśl na temat “Nie będzie debaty kandydatów na burmistrza w Świebodzicach…

  • Paweł Janicki
    18 października 2018 o 18:06
    Permalink

    Obecny burmistrz nie bierze udziału w debacie ponieważ boi się trudnych i niewygodnych pytań.Takich pytań jest sporo jest chociażby sprawa afery na Osirze gdzie pokłosiem do dymisji podał się wieloletni prezes Osiru.Tak samo jest na stronach świebodzicepl. gdzie w rubryce ludzie pytają burmistrz odpowiada trudne pytania dla obecnej władzy są usuwane.Dlatego uważam ,ze w nadchodzących wyborach należy dać szanse komuś innemu.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress