Nie było chętnych na „Silenę”

W dniu wczorajszym, w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu, odbyło się rozpoznanie ofert kupna terenów po dawnych zakładach Silena w Świebodzicach. W regulaminowym czasie nie wpłynęła ani jedna oferta.

Prawie dwuhektarowa działka w Świebodzicach została wystawiona na sprzedaż jako masa upadłości EUROLEN Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości za cenę minimalną 1.049 tys. zł. Jak powiedział Syndyk masy upadłości pan dr Michał Błaszczyszyn, w terminie do 5 stycznia br. nie wpłynęła żadna oferta, po tym terminie zgłosił się jeden zainteresowany kupnem nieruchomości. Jeżeli złoży ofertę w cenie nie niższej niż cena wywoławcza z nierozstrzygniętego postępowania przetargowego, zostaną podjęte starania w sądzie aby mógł ją nabyć już w trybie bezprzetargowym. Ta procedura może potrwać około 2-3 tygodni i oczywiście w tym czasie każdy zainteresowany może włączyć się w proces – kontaktując się bezpośrednio z Sądem bądź z Syndykiem lub jego pełnomocnikami.

Jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, Syndyk za zgodą sądu będzie podejmował próby sprzedaży w kolejnych etapach ze zmniejszoną ceną minimalną. Oferta będzie podana do publicznej wiadomości przez publikację w prasie.

Wszelkich informacji udziela syndyk masy upadłości pan Michał Błaszczyszyn (kom. 662 373 882), pełnomocnik syndyka Jakub Kamiński (kom. 693 034 043) lub pełnomocnik syndyka Daniel Tyzenhauz (kom. 791 590 233) e-mail: kancelaria@syndycy.eu.

3 myśli na temat “Nie było chętnych na „Silenę”

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress