O serwisie

Serdecznie witamy na naszych stronach!

Serwis swiebodzice.info utworzony został z myślą o mieszkańcach naszego miasta i najbliższej okolicy, będziemy starali się informować o wydarzenich z naszego otoczenia ze szczególnym naciskiem na zapowiedzi, tak byście mogli brać w nich udział.

Nie będziemy uprawiać „propagandy sukcesu”, będziemy więc także pokazywać niewesołe historie i głupie pomysły.

Postaramy się zgromadzić informacje o usługach w naszym mieście, tak aby łatwo poradzić sobie z niecodziennymi sytuacjami. Gdzie się udać gdy przeciąg robije szybę w oknie? Czy wiesz, że w Świebodzicach jest około 40 zakładów fryzjerskich? A może gdzieś jest promocja?

Chcemy abyście (i Ty też) brali udział w życiu i tworzeniu serwisu – opublikujemy bezpłatnie każdy tekst pod warunkiem, że nie będzie to agitacja polityczna, kryptoreklama i tekst będzie podpisany przez autora. Masz coś do powiedzenia, chcesz się pochwalić, byłeś w ciekawym miejscu – napisz do nas.

Będziemy organizowali konkursy z nagrodami

Dopiero zaczynamy, to co widzicie nie jest ostateczną formą, zapewne nie wszystko będzie od razu działać jak trzeba… Prosimy o odrobinę wyrozumiałości (na razie) i życzymy pożytku z odwiedzania naszych stron.

Redakcja

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress