Odprężenie i rozwój w centrum Świdnicy

Już jutro (w piątek, 7 sierpnia) w spokojnym zaułku Świdnicy powstanie Rozprężalnia, bezpłatna strefa relaksu i odpoczynku, dopełniona przez warsztaty, które rozpoczną się o godz. 17:00.

Podczas eventu rozłożone zostaną leżaki oraz sprzęt do odsłuchu dzięki, któremu każdy zainteresowany będzie miał okazję wypróbować nietuzinkowy sposób na rozwój oraz relaks w postaci nagrania audio przygotowanego przez markę AudioMorpheo. Program przewiduje również twórcze warsztaty. Dla dzieci zaplanowano 2 godziny zajęć, w trakcie których m.in. będą pracowały z wyobraźnią i zmysłami wykorzystując przy tym ciecz nienewtonowską. Ponadto powstanie instalacja „Myśli Świdniczan” – plansze na których uczestnicy będą mogli spisywać swoje myśli, na przykład poprzez dokańczanie członów zdań. Wieczorem odbędzie się warsztat z wykorzystaniem materiałów recyklingowych – Przekaż przekaz, jego uczestnicy wrócą do domu z T-shirtem zawierającym   przekaz powstały w trakcie zajęć. Rozprężalnie zakończy Flash Mob, którego szczegóły zostaną zdradzone w trakcie eventu.

„Naszym celem jest tworzenie miejsc do kreatywnego spędzania czasu w przestrzeni miasta, ponadto aktywizowanie do wspólnych dział– mieszkańw oraz firm. Do działRozprężalni dołączyło świdnickie Leroy Merlin oraz ekipa z SMART learning center. Dzięki temu program uzupełniony został o dodatkowe atrakcje oraz cieszące oko elementy” – mówi Julianna Skałba z firmy Uxhumano, która zajmuje się organizacją Rozprężalni.

Rozprężalnia startuje już jutro tj. 07.08.2015 r o godzinie 17:00 na placu przy Bibliotece Miejskiej – ulica Franciszkańska 18 w Świdnicy.

 

Harmonogram:

17:00 21:00 – Strefa relaksu z możliwością słuchania nagrania audio

17:00 – 21:00 – Konkurs z nagrodami

17:00 – 21:00 Instalacja „Myśli Świdniczan”

17.00 – 17.45 Warsztat dla dzieci z elementami języka angielskiego

18.00 – 19:00  „Bardzo ważna wyobraźnia”, warsztaty z elementami fizyki oraz nienewtonowski „glut”

19.30 – 20:30 Twórczy warsztat dla młodzieży i dorosłych „Przekaż przekaz”, spisywanie przekazu na koszulkach

21.00 Flash Mob

 

Wszystkie atrakcje Rozprężalni są bezpłatne a do udziału można dołączyć w każdym momencie.

Swoje pomysły na dopełnienie eventu mieszkańcy mogą wysyłać na e-mail: biuro@uxhumano.plroz

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress