Osiecka (1936-2016) do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert

OSIECKA (1936-2016) – Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet /koncert specjalny/

7 października zapraszamy do A’propos na Koncert Specjalny z okazji 80 rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. W roli głównej Natalia Lubrano, której towarzyszyć będzie Krzysztof Żesławski Quartet.

OSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego (Tax Free i Wolna Grupa Bukowina), który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO. Krzysztof Żesławski jest od wielu lat kierownikiem muzycznym Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r . ukazała się solowa jej płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności. W 2014 r. wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału.

Jesienią tego roku ukaże się płyta zespołu poświęcona twórczości Agnieszki Osieckiej i odbędzie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skład zespołu Krzysztof Żesławski QUARTET & Natalia Lubrano wchodzą : Natalia Lubrano – śpiew; Krzysztof Żesławski – gitary; Łukasz Perek – fortepian; Wojtek Bergander – kontrabas; Jarosław Korzonek – perkusja.

Klub A’propos, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych

Bilety: 35 zł od 1.10 do 6.10, 45 zł w dniu koncertu

Dla Państwa dwa podwójne zaproszenia do wygrania w prostym konkursie. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi tom korespondencji między Agnieszką Osiecką i Jeremim Przyborą?

Na odpowiedzi czekam do godziny 16:00 w czwartek, 6 października. Zwycięzców poinformuję telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Konkurs zakończony. Tomik jest zatytułowany „Listy na wyczerpanym papierze”. Wejściówki otrzymują: G.S. i D. Z.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress