Piotr Bukartyk w Wałbrzychu, wygraj bilety!

26 września zapraszamy na – nie bójmy się tego powiedzieć – ekskluzywny koncert PIOTRA BUKARTYKA! To wykonawca, którego publiczność A`propos już od dawna chciała zobaczyć i usłyszeć. Cóż więcej powiedzieć? Udało się. Cieszymy się razem z Państwem! Ciekawe, kto po koncercie – za radą Piotra Bukartyka – rzeczywiście kupi sobie psa?

Najnowszy krążek artysty nosi tytuł „Kup sobie psa” a jej oficjalny singiel bardzo długo gościł w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Trójki. Płyta została gorąco przyjęta również przez świat muzyczny, o czym świadczą pozytywne recenzje pojawiające się w polskich czołowych wydawnictwach muzycznych. A sam autor o swojej płycie opowiada tak:
„Ta płyta jest relacją z podróży, dlatego nadaje się do słuchania w samochodzie. Przy okazji zdradza mój wiek, bo podróż trwa już jakiś czas i świat za szybą wygląda inaczej niż kiedyś. Mimo słabnącego wzroku łudzę się, że teraz widzę więcej, dlatego dajcie znać, co o tym myślicie, bo przecież patrzymy na to samo”- mówi Piotr.
Piotr Bukartyk jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwał Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.

KLUB A’PROPOS
Wałbrzych, Wieniawskiego 82, tel. (+48 74) 840 40 49 lub (+48 74) 660 63 20

26.09, g. 20.00
Gwiazdy w A’propos
PIOTR BUKARTYK „Kup sobie psa”

Bilety: 70 zł

 

Dla gości swiebodzice.info podwójna wejściówka. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza w dyskografii artysty płyta?

Na odpowiedzi czekam do piątkowego wieczora 26 września, do godziny 18. Zwycięzców powiadomię telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Bukartyk

Konkurs rozstrzygnięty: Tytuł płyty to  „Szampańskie wersety”, na koncert za darmo idzie B. C. – gratululuję!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress